PDA

Zobacz pełną wersję : problem z podmianą plików.



jacobs242
09-04-2006, 18:27
Witam,
Pracuje nad grafiką na strone i chciałem zmodyfikować gotowy szablon rhuk_solarflare poprzez podmiane plików. Zrobiłem przyciski do menu, wysłałem na serwer, nadpisałem pliki i nic sie nie zmieniło. Podobny problem mam z logo jomli na extrude.pl. Chciałem zmienić na swoje ale podmienienie plików nic nie dało :|. Proszę o szybką pomoc :|

zwiastun
09-04-2006, 18:38
raczej niemożliwe, jeśli rzeczywiście podmieniłeś, wyczyść cache przeglądarki, sprawdź czy nazwy są dokłądnie takie same

jacobs242
09-04-2006, 18:43
napewno takie same, zlukaj teraz podmienie plik http://www.extrude.pl/images/joomla_logo_black.jpg , na taki z napisem extrude (zmieniam w bibliotece mediów, tam widać mój napis), a w przeglądarce jast ciągle joomla. Jak możesz zagadaj do mnie 3708257 :]

Tak samo jak podmieniam plik menu_bg w layoucie

EDIT:
Nawet po kilku odświerzeniach biblioteki mediów widfać w miniaturce stare logo joomla, może te pliki są jakoś tylko do odczytu

najlepsze jest to że jak nawet usune ten plik to on tam nadal jest :|. Pomoże mi ktoś?

właśnie sie dowiedziałem, że wszyscy widzą dobrze tylko u mnie nie działa i to na żadnej przeglądarce. O co chodzi?? Kasza usunięta, restert kompa i nic

stone
09-04-2006, 22:56
a jaką masz przeglądarkę?

jacobs242
10-04-2006, 20:33
ff, opere i ie, dziś rano było już ok

Rybik
10-04-2006, 21:14
jakies buforowanie czy cos albo serwer albo przegladarka, czasem trzeba z 5 razy ctrl+F5 klepnac zeby cos sie zmienilo :)