PDA

Zobacz pełną wersję : Kalendarz z morzliwoscom zameldowania na event



Knight
18-03-2008, 20:16
Jak juz tytul muwie , szukam , kalendarz po polsku co pokazuje events ( co mozna przes frontend edetowac) i gdzie mozna sie zaraz sameldowac przez inidiwidualny Formularz?

Sa duzo wymagam,co?

Knight

PeFik
18-03-2008, 21:29
Sorry Knight (czyli rycerzu?) ale swoją naukę Joomla! zacznij od słownika ortografii, chyba że masz 12 lat. To już 2 post twój z karygodną ortografią !!

KOSZMAR!!
" Sa duzo wymagam,co?" TAAAAAAAAAAAK

Knight
18-03-2008, 22:01
Dlatchego ludzi jak ty niemogon wlanczyc musgu i pomyslec piersz...
Dlatczego reagujesz tak agressywnie, myslisz ze ja spezialnie tak zle pisze?
Jak cie tak to przegadza..to nie czytaj thread...w tej sytuaci morzesz ..uniknonc....

Ty nie stojisz w pelnym autobusie ...i ktos pierdnol kolo ciebie...i nie morzesz unzieknoc....moj polski ciebie nie pasuje...ok idz dalej...

Knight

P.S.

Dalej mnie orgromnie pomogles w mojim problemu....

Ja juz zyje 23 lat za graciom...i 23 lat juz ni uzywam polskiego.

Goscinosc w kraju , tak jak ja jom snam, sie bardzo zmienilo..przynajmiej u takich debilach ja ty jestes.

P.S. Dzienki sa fachowom odpowiedz , na themat....

Ich lebe seit 23 Jahren im Ausland und seit 23 Jahren nutze ich kein polnisch mehr.

Das Land der Gastfreundschaft , so wie ich es kenn , hat sich sehr geändert , jedenfalls bei solchen unterbelichteten arschlöchern wir du es bist.

P.S. Vielen Dank für deine fachliche Antwort zum Thema

I life since 23 years in foregin country and i don´t use polish.

The famous hospitaly of the country have really changes, by fucked guys as you are.

P.S. Thanks for the great Support by my topic

Teraz mnie srosumiales...
Nie jest to obojentnie, jak dobry moj polski jest ....albo jetes rasisten

Knight

inkos
19-03-2008, 17:21
Sorry Knight (czyli rycerzu?) ale swoją naukę Joomla! zacznij od słownika ortografii, chyba że masz 12 lat. To już 2 post twój z karygodną ortografią !!

KOSZMAR!!
" Sa duzo wymagam,co?" TAAAAAAAAAAAK
Pefik trochę spokoju. Mniej nerwów - szkoda zdrowia.

Dakota
19-03-2008, 18:11
do Knight

nie wiem ale może extCalendar spełni Twoje oczekiwania.... jak działa możesz zobaczyć na stronie www.e-polacy.com (http://www.e-polacy.com)

Knight
19-03-2008, 19:38
Dzienki za Link ,

Jcal Pro i extcalendar sa naj jadniesze Kalendry....ale nie widze w nich mozliwosc do za meldowania....albo myle sie?

Knight

Dakota
19-03-2008, 21:57
rozumiem, że chcesz dodawać wydarzenie z frontu.... w extCalendar jest taka możliwość..... na stronie, która podałam wyżej nie znajdziesz linka do dodania wydarzenia, ponieważ ja mam tak ustawione, że tylko zalogowani uzytkownicy moga dodawać wydarzenia .... ale nic nie stoi na przeszkodzie aby każdy mogł dodawać...to tylko kwestia ustawień....

pozdrawiam
Dakota

inkos
24-03-2008, 23:42
Dzienki za Link ,

Jcal Pro i extcalendar sa naj jadniesze Kalendry....ale nie widze w nich mozliwosc do za meldowania....albo myle sie?

Knight
Knight mała propozycja. Pisz swoje posty po polsku i jesli nie sprawa ci to wiekszego problemu to takze tlumacz je na angielski - bedzie nam latwiej cie zrozumiec. :) I nie bedziesz musial juz czytac takich tekstów jak ten powyzszy pefika. :(

zwiastun
25-03-2008, 11:53
Polecam JEvents (dawniej Events).
Na marginesie:
Knight - tak czy owak, wystarczyłoby tylko napisać np., że "przepraszasz za swój polski, ale od 23 lat ....", czy coś podobnego. Agresja niejedno ma imię.