PDA

Zobacz pełną wersję : malutki skrypcik php w joomla



THU6
19-03-2008, 10:17
witam,
mam takie pytanie: jak zrobić, który plik przerobić, żeby wybierając określoną pozycje z menu na stronie (np fotki) w miejscu gdzie wyświetlają sie podstrony odpalany był mój skrypt php (np zczytujący pliki z określonego folderu i wyświetlający je ładnie na tejże stronie)
skrypt to nie problem jednak mam problem żeby znaleźć który plik hakować żeby np przy Itemid=100 wchodził mi w mój skrypt a w innych wypadkach działał normalnie

o ile ma to jakiekolwiek znaczenie to mam zainstalowana joomle 1.0.15

inkos
19-03-2008, 18:00
witam,
mam takie pytanie: jak zrobić, który plik przerobić, żeby wybierając określoną pozycje z menu na stronie (np fotki) w miejscu gdzie wyświetlają sie podstrony odpalany był mój skrypt php (np zczytujący pliki z określonego folderu i wyświetlający je ładnie na tejże stronie)
skrypt to nie problem jednak mam problem żeby znaleźć który plik hakować żeby np przy Itemid=100 wchodził mi w mój skrypt a w innych wypadkach działał normalnie

o ile ma to jakiekolwiek znaczenie to mam zainstalowana joomle 1.0.15
A może moduł Jumi pomoże :D

THU6
20-03-2008, 13:54
no nie taka glupia sprawa ale nie do konca o to mi chodzilo, tak czy inaczej znalazlem interesujace nie miejsce (index.php templetki), musze jeszcze tylko znalezc gdzie jest funkcja mosMainBody() napisana i gra fortepian

crazyluki
24-03-2008, 06:25
są boty na http://extensions.joomla.org/ które umożliwiają osadzenie w treści dowolnego skryptu php :)