PDA

Zobacz pełną wersję : Czy jest bot do komponentu artforms?



sylwekb
20-03-2008, 00:29
Czy wie ktoś czy może jest gdzieś bot do komponentu artforms utf-8 umożliwiający wprowadzenie formularza w treść istniejącego artykułu? Szukam lecz nigdzie nie mogę znaleźć.

inkos
20-03-2008, 00:39
Czy wie ktoś czy może jest gdzieś bot do komponentu artforms utf-8 umożliwiający wprowadzenie formularza w treść istniejącego artykułu? Szukam lecz nigdzie nie mogę znaleźć.
Oj widze iż powinieneś udać się na specjalistyczne leczenie gdyz zaobserwowałem u ciebie alergię na google.pl ;) Szukajcie a znajdziecie http://joomlacode.org/gf/project/jartforms/frs/ - choc wszystko w wersji beta wiec raczej do testow a nie na produkcyjna witrynę.

sylwekb
20-03-2008, 10:41
Oj sorry to nie alergia na google tylko przeoczenie, pewnie muszę się udać do oklulisty :-) Dzięki.

sylwekb
20-03-2008, 11:24
Niestety po instalacji bota, opublikowaniu go, oczywiście wcześniej przygotowałem formularz o id=1, wstawiłem w treść artykułu kodu {artforms formid=1}

pojawia się komunikat z błędem

Fatal error: Call to undefined function: afauthor() in .../mambots/content/artformsbot.php on line 581

Opublikowanie samego formularza bez udziału bota w menu odbywa się bez błędu.

sylwekb
20-03-2008, 12:34
Udało mi się ten problem rozwiązać, wyciąłem 3 linijki kodu z pliku artformsbot.php i wszystko działa.
$html .= afAuthor( $row, $params );
$html .= afCreateDate( $row, $params );
$html .= afModifiedDate( $row, $params );

glayt
13-04-2008, 12:11
Siedzę już dobrych kilka godzin przy formularzu i nie mogę dojść jak dodać kolejne pola do formularza, zainstalowałem com_artforms2.1b5.14-iso - nie instalowałem dodatków, ale coś nie jest w porządku,niby wszystko działa poprawnie, wysyła informacje z jednego pola ale za chiny nie chce mi wstawić kolejnych pól formularza. I jeszcze jedno nie jest edytowany kod ochronny w formularzu