PDA

Zobacz pełną wersję : pojemność w GB



KYCu
20-03-2008, 21:24
Taki off topic totalny. Wasze pomysły lub też co zrobił/a bym z dużą ilością miejsca
na serwerze? chociażby taką jaka jest na załączonym screenie? ;]

http://kycu.pl/pliki/GB.jpg

stasio
20-03-2008, 23:13
ja bym nagotował rosołu...
a tak serio to zalezy jaki serwer ma transfer miesięczny ile obsługuje zapytań go mysq i http no i jakie ma łącza bo jak na modemie postawiony to nie chce ani KB....:)

inkos
24-03-2008, 23:45
Taki off topic totalny. Wasze pomysły lub też co zrobił/a bym z dużą ilością miejsca
na serwerze? chociażby taką jaka jest na załączonym screenie? ;]
Jak to nie jakiś modemik jak pisze Stasio albo jakis błąd przy liczeniu przez skrypta to bym to porządnie skonfigurował i udostępnił zainteresowanym pod ich stronki na Joomla. A potem tylko calymi dniami odpowiadal na pytania: a czemu to nie dziala? a dlaczego to jest tak a nie tak? Gdzies po miesiacu kiedy opanowalbym juz na pamiec wszystkie warianty "odpowiedzi zapracowanego administratora" (podrecznik 500 przydatnych odpowiedzi na pytania userow z automatyczna opcja ctrl+c ctrl+v - chodliwy produkt na alledrogo.pl :D) zastanowilbym sie czy to wlasciwie ma sens i.... ale to juz inna bajka - nie na to forum. :D

stasio
26-03-2008, 11:03
bardzo dobry pomysł... inkos... mysle ze powinieneś to wdrożyć w życie... a w sumie to co ty robisz tak na codzień w życiu?
co co serwera to można by otworzyć wytwórnie filmów dla dorosłych z opłata za wejście (rzecz w dobrym guście i nie krzykliwa...)

inkos
26-03-2008, 11:38
A co mam zrobić? Założyć serwerek czy też opanować tą listę 500 odpowiedzi. :D

bardzo dobry pomysł... inkos... mysle ze powinieneś to wdrożyć w życie... a w sumie to co ty robisz tak na codzień w życiu?
Co ja robię? Hmmm... Wydaje mi się iż lista tego byłaby dłuższa niz ta lista usuwanych plam na jednym z "wiodących" proszków do prania. :D A tak szczerze to jestem wolnym strzelcem który zajmuje się różnymi sprawami wsrod ktorych jest także Joomla! i to na bardzo wysokim miejscu mojej listy. Nie chcialbym zanudzac piszac kilkanascie postow z listą moich codziennych zajęc - no oczywiscie nie licząc tych typu: wstaję lewą nogą (tak od lat mam ustawione łóżko i nic na to nie poradzę :D), czynnosci poranne, sniadanko i dalej juz jest dluuugasna lista ktora chyba nawet jak na offtopic bylaby zbyt off. :D

stasio
26-03-2008, 13:05
heh... tak mi sie wydaje ze jakbym gadał sam ze sobą... wstaje rano zjem siadam do kompa pracuje na 10001 rzeczy paru klientów trzeba objechać zebrać kase od nich pomyśleć podrapać sie po głowie (lub jajach) :D no i to wszystko... (poza tym ze ciągnę dwie firmy które muszę dopilnować żeby starczyło do pierwszego) no i joomla... ciągle mi sie podoba... i flash... :D lista zajeć offtopowa...

co masz zrobić serwerek...

inkos
26-03-2008, 13:16
Czem nie. :) Jak znajdzie się ktoś kto udostępni mi serwer o takiej powierzchni ulokowany w jakims dobrym polskim data-center oferujacym niezle lacza do roznych dostawcow oraz bez zadnych limitow transferu to moge pomyslec o postawieniu czegos takiego dla zasluzonych czlonkow polskiej spolecznosci joomla :)

Jak ktos ma taki w chwili obecnej "bezrobotny" serwerek to nie ma sprawy - mogę się nim zaopiekować a nawet go adoptować. :)