PDA

Zobacz pełną wersję : zdjęcia w adsmanager dziwny problem



Lukasz_Z
21-03-2008, 00:44
Witam wszystkich !

serwer na nazwa.pl
Wersja MySQL: 4.1.22-log
Wersja PHP: 5.1.6
RG Emulation (Emulacja Register Globals): WYŁ
Register Globals [Rejestruj globalne zmienne]: WYŁ
Magic Quotes [Magiczne sekwencje sterujące]: WŁ.
Safe Mode [Tryb bezpieczny]: WYŁ
File Uploads [Wczytywanie plików]: WŁ.
Short Open Tags [Krótkie znaczniki]: WŁ.
Obsługa Zlib: Tak
Joomla! 1.0.13 Stable
adsmanager 2.1.8-iso
--------------------------------------------------
Problem polega na dodawaniu zdjęć do ogoszeń tzn. po wybraniu zdjęcia w formularzu ogłoszenia ogłoszenie zapisuje się z wszystkimi danymi oprócz zdjęcia. Sprawdziłem w Biblioteka mediów/ads_manager/ads pliki obrazów i
dziwna rzecz ale obrazy są "pustymi plikami" Nie wiem o co chodzi bo w katalogu categories pliki tworzone są prawidłowo i wszystko jest ok

proszę o pomoc

Jola
21-03-2008, 01:34
Zdjęcia są zbyt duże - wtedy tak się dzieje.

Lukasz_Z
21-03-2008, 07:42
Dzięki za szybką odpowiedź ale to nie to bo próbowałem dodać to samo zdjęcie które użyłem jako ikona kategorii Moje kategorie mają obrazki a poszczególne ogłoszenia nie. Zaznaczam że zdjęcie w orginale ważyło ok 60kb to chyba nie wiele

Lukasz_Z
21-03-2008, 16:23
Po kilku godzinach grzebania, przeinstalowywania, Bóg wie czego jeszcze
znalazłem winowajce. Był nim poprostu Norton Security. Nie mam tylko pojęcia czemu blokował jedynie upload obrazków i to tylko w tym jednym katalogu com_adsmanager/ads Wyłączylem AntiVirus i wszystko jest ok

inkos
25-03-2008, 00:10
Po kilku godzinach grzebania, przeinstalowywania, Bóg wie czego jeszcze
znalazłem winowajce. Był nim poprostu Norton Security. Nie mam tylko pojęcia czemu blokował jedynie upload obrazków i to tylko w tym jednym katalogu com_adsmanager/ads Wyłączylem AntiVirus i wszystko jest ok
Sama nazwa komponentu mowi za siebie. Wycial ja gdyz kojarzyla mu sie z reklamami czyli z ads managerem :) Ale to moja teoria :D

melek87
09-05-2008, 08:01
Witam mam problem ze zdjęciami wogóle się nie pojawiają zainstalowałem adsmanager tak jak trzeba wszystko działa tylko fotki się wogóle nie upload'uja nie mam żadnych norton'ów itp. czy musze doinstalowac jakis komponent zeby adsmanager tworzyl miniatuty czy jak ? proszę o szybką odpowiedz

adsmanager wersja 2.1.9 na wersji 2.1.8 dzialo sie to samo .....

Jola
11-05-2008, 22:03
Witam,
czy problem dotyczy wszystkich rozszerzeń plików tzn jpg, gif, png ?

crazyluki
11-05-2008, 22:37
ale napisz też jaki masz serwer - gdzie, jakie parametry i tak dalej.

melek87
12-05-2008, 08:42
hosting jest w linuxpl.com
PHP 4/5, CGI ,Python
mysql 4.0.x, 4.1.x, 5.x

problem tyczy sie wszystkich rozszerzeń żaden z obrazków nie chce sie zaczytywac ani na miniature kategorii ani jako zdjęcie do ogloszenia...

Jola
12-05-2008, 08:51
Jak wyglądają ustawienia dla grafiki w panelu konfiguracyjnym AdsManagera?

melek87
19-05-2008, 16:34
http://i28.tinypic.com/qp5wes.jpg