PDA

Zobacz pełną wersję : darmowy hosting dużych plików (duży transfer)



grzegorz.nowak
21-03-2008, 21:13
Witajcie!

Szukam możliwości hostowania dużych plików, które byłyby jednocześnie łatwe do ściągnięcia z poziomu mojej stronki WWW.

Nazbierałem dużo fajnych rzeczy, ale transfer jest za duży (>100 GB / miesiąc).
Chciałbym dalej rozwijać stronę,ale najczęściej pobierane pliki chętnie wrzuciłbym na jakiś darmowy serwer (kontrola legalności nie ma znaczenia, wszystko jest 100% OK).

Czy znacie jakieś miejsce, gdzie można złożyć pliki, a linkować do nich z poziomu własnej strony WWW ?

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy !

Serdeczności,
Grześ

inkos
24-03-2008, 23:49
Witajcie!

Szukam możliwości hostowania dużych plików, które byłyby jednocześnie łatwe do ściągnięcia z poziomu mojej stronki WWW.

Nazbierałem dużo fajnych rzeczy, ale transfer jest za duży (>100 GB / miesiąc).
Chciałbym dalej rozwijać stronę,ale najczęściej pobierane pliki chętnie wrzuciłbym na jakiś darmowy serwer (kontrola legalności nie ma znaczenia, wszystko jest 100% OK).

Czy znacie jakieś miejsce, gdzie można złożyć pliki, a linkować do nich z poziomu własnej strony WWW ?

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy !

Serdeczności,
Grześ

Dobry i w dodatku darmowy serwer na taki ruch bedzie ciezko znalezc nie mowiac juz ze komercyjne to juz naprawde troche kosztuja. Ale moze ktos na forum zna taki godny polecenia serwer.

crazyluki
25-03-2008, 00:15
jedyne co mi się ciśnie na usta z takim limitem transferu to link do rapidshare. Jak będziesz wysyłał pliki na rapidshare z konta premium to te pliki nie znikną do momentu aż Twoje konto będzie opłacane;) Pewnym problemem są ograniczenia w ściąganiu od strony użytkowników ale z reguły jest to najlepsze wyjście.