PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z artykułami pod Firefoxem



lkorek
23-03-2008, 00:35
Witam

Mam problem z wyśrodkowaniem zawartości artykułów pod Firefoxem. Pod IE7 i Operą 9 wyśrodkowanie działa tzn. piszę artykuł zaznaczam aby treść była wycentrowana i wszystko jest ok, natomiast pod FF wszystko mam wyrównane do lewej strony niezależnie czy ustawię wycentrowanie czy wyjustowanie. W CSS'ie w content dałem na próbę text-algin:center ale to także nic nie dało. Nie mam pojęcia w czym może tkwić problem.

Z góry dziękuję za pomoc

mery_master
24-03-2008, 00:17
pokaz kod newsa

lkorek
24-03-2008, 01:26
<div align="center">artykul testowy<br /></div>
<div align="center">&nbsp;</div>
<div align="center">&nbsp;</div>
<div align="center"><table border="4" width="400"><tbody><tr align="center">
<td>&nbsp;1 kolumna<br /></td>
<td>&nbsp;2 kolumna</td>
<td>&nbsp;3kolumna</td></tr>
<tr><td>&nbsp;ala</td>
<td>&nbsp;23424</td>
<td>&nbsp;234324</td></tr>
<tr><td>&nbsp;ola</td>
<td>&nbsp;234</td>
<td>&nbsp;23434</td></tr>
<tr><td>&nbsp;jola</td>
<td>&nbsp;234324</td>
<td>&nbsp;23432</td></tr></tbody></table></div>
<div align="center">&nbsp;</div><div align="center">&nbsp;</div>
<div align="center">Test literek ą ę ś ć ż ź &nbsp;</div>

Tak wygląda kod html wygenerowany przez edytor w joomli.

Gorsza sprawa jest taka że edytowałem artykuły które instalują się przy instalacji joomli próbowałem je wycentrować i wszystko działa. :(

Być może wystarczy dopisać kawałek CSS'a ale dokładnie nie wiem jaki znacznik odpowiada za artykuły, probowałem w content.

inkos
24-03-2008, 19:56
Witam

Mam problem z wyśrodkowaniem zawartości artykułów pod Firefoxem. Pod IE7 i Operą 9 wyśrodkowanie działa tzn. piszę artykuł zaznaczam aby treść była wycentrowana i wszystko jest ok, natomiast pod FF wszystko mam wyrównane do lewej strony niezależnie czy ustawię wycentrowanie czy wyjustowanie. W CSS'ie w content dałem na próbę text-algin:center ale to także nic nie dało. Nie mam pojęcia w czym może tkwić problem.

Z góry dziękuję za pomoc
Link do strony.

lkorek
24-03-2008, 20:05
Niestety nie mogę podać linku bo joomla bawię się na komputerze tylko nie umieściłem jej na jakimś serwerze. Odkryłem że najprawdopodobniej mam źle napisaną templatkę bądź jakieś błędy w css'ie ponieważ na standardowych templatkach joomli wszystko jest ok :(