PDA

Zobacz pełną wersję : problem z powrotem do strony startowej witryny



sunpietro
24-03-2008, 13:28
problem polega na tym, ze w momencie gdy klikam na link Start na stronie www.unitedteam.pl to pojawia się błąd. Próbowałem zmienić przekierowanie ze strony głównej do konkretnego artykułu ale to też nic nie daje. Co ma zrobić??
Korzystam z Joomli 1.5.1

inkos
24-03-2008, 14:29
problem polega na tym, ze w momencie gdy klikam na link Start na stronie www.unitedteam.pl (http://www.unitedteam.pl) to pojawia się błąd. Próbowałem zmienić przekierowanie ze strony głównej do konkretnego artykułu ale to też nic nie daje. Co ma zrobić??
Korzystam z Joomli 1.5.1
Uzywasz jakiegoś komponentu do SEF? Jeśli tak to go wyłącz i wtedy sprawdz czy wszystko jest ok.

sunpietro
24-03-2008, 15:05
co znaczy do SEF??

crazyluki
24-03-2008, 17:31
sef -search engine friendly - innymi słowy - przyjazne linki. musze przyznać że masz jakoś dziwnie tą joomle zainstalowaną. Poczytaj na forum o problemach z serwerami home.pl - może Ci to troche rozjaśni Twój problem.

inkos
24-03-2008, 19:40
sef -search engine friendly - innymi słowy - przyjazne linki. musze przyznać że masz jakoś dziwnie tą joomle zainstalowaną. Poczytaj na forum o problemach z serwerami home.pl - może Ci to troche rozjaśni Twój problem.
Cenna uwaga o której ja zapomniałem a z której powinien skorzystać sunpietro - dzięki crazyluki. ;)