PDA

Zobacz pełną wersję : Polskie znaki



lukaszq369
24-03-2008, 23:08
Witam.

Mam nadzieje, że nie pomylilem działu ;) Zgłaszam problem ponieważ po instalacji Joomli! nie mam polskich znaków... a w panelu administracyjnym mam. Więc co jest nie tak? Nie instalowałem żadnych szbalonów, ściągnąłem od was wrzuciłem, zainstalowałem a tu brak polskich literek.... Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

inkos
24-03-2008, 23:14
Witam.

Mam nadzieje, że nie pomylilem działu ;) Zgłaszam problem ponieważ po instalacji Joomli! nie mam polskich znaków... a w panelu administracyjnym mam. Więc co jest nie tak? Nie instalowałem żadnych szbalonów, ściągnąłem od was wrzuciłem, zainstalowałem a tu brak polskich literek.... Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Nie no niby sa swieta i wolne ale chyba nie od szukania informacji w internecie. Czy mozesz troche czasu poswiecic i poszukac na tym forum albo na pomoc.joomla.pl i demo.joomla.pl aby zdobyc troche informacji.

Pozatym nastepnym razem zapoznaj sie z regulamienem aby zadawac pytania wraz z wszystkimi potrzebnymi do rozwiazania informacjami jakie zapisane sa w regulaminie. Wtedy nie bedziemy tracic czasu na pytania w stylu: jaka joomla jaka konifugracja,jaki dostawca... jaka... itp.

lukaszq369
25-03-2008, 08:16
No tak mogą! Ale napisałem tego posta ponieważ zrobiłem tak jak pisze w pomocy z polskimi znakami i dalej nic!!! Nie wyświetlają mi się pod żadną przeglądarką. Proszę o pomoc.

inkos
25-03-2008, 08:44
No tak mogą! Ale napisałem tego posta ponieważ zrobiłem tak jak pisze w pomocy z polskimi znakami i dalej nic!!! Nie wyświetlają mi się pod żadną przeglądarką. Proszę o pomoc.
Widzę że nie masz zamiaru z nami współpracować. Coż we wczesniejszym poscie napsalem co trzeba. W chwili obecnej nikt ci nie pomoże.