PDA

Zobacz pełną wersję : zaparkowanie domemey



McHaker
26-03-2008, 13:06
...........

inkos
26-03-2008, 13:12
Najszybciej - kupiles domene i hosting u nich - popros admina niech ci to skonfiguruje -> przeciez tez i za takie uslugi zaplaciles kupujac serwer. :) Szybko i bezbolesnie. :D

inkos
26-03-2008, 13:31
no tak tylko już od 9h nie mogę się z nimi/BOK skontaktować
to prosiłbym o waszą pomoc
Chyba zartujesz? Od 9 godzin nikt nie odpowiada? Czy to jakas profesjonalna firma czy jakis domowy hosting na neostradzie prowadzony przez kilku gimnazjalistow (nie ublizajac tym ostatnim)?

Na twoim miejscu zastanowilbym sie czy warto na dluzej wiazac sie z tak "profesjonalna" firma...

crazyluki
26-03-2008, 13:38
nie wiem jak Wam ale mi strona główna tego hostingu nie działa. "firma" solidna:)

inkos
26-03-2008, 13:48
strona główna działa - na odpowiedz z ich strony już czekam bardzo długo
- dzwonię i nie obierają - nawet do panelu klienta sie nie mogę zalogowac !!!
Widać ta "firma" albo padła albo na dobre padł im któryś z tych tanich amerykańskich serwerów z których korzystają. Jednym słowem - jeśli wkrótce się nie odezwą do ciebie to jaknajszybciej uciekaj od nich - zabierajac ze sobą domene i zaparkuj ją na "normalnej" firmie.

Edit:
I wybierz firmę u której za roczny hosting nie płaci się stawkami jak za sms-y. Dobry hosting kosztuje ale za to wiesz za co zaplaciles. Takie firmy nie pozwolą sobie na kilkugodzinne milczenie - nawet jesli maja problemy to nawet sami skontaktuja się z tobą. :)

crazyluki
26-03-2008, 14:10
powiem tak: za domene raczej nie dostaniesz kasy z powrotem
firmy często mają tak że w ciągu iluś dni można zrezygnować z serwera i oni zwracają pieniądze.
Powiem Ci że ta strona jest zrobiona na szablonie za free dostepnym w necie( wydaje mi sie ze bardzo podobny widzialem).
firma - fatalna.
Awarie : 0-788-351-851 (Tylko w przypadku awari lub przerwy w działaniu, prosze poinformować SMSem) > haha, pewnie siedzi w szkole i nie mógłby rozmawiać:)

stasio
26-03-2008, 14:21
http://netcorp.pl/ tu jest coś wiecej o tej firmie poza tym mnie zraża nazwa miejscowości "Syrynia" jak to brzmi... jak kupa

crazyluki
26-03-2008, 14:26
jak już tak się śmiejemy z tego hostingu - http://niop.pl/index.php?adminpanel=przejscie
Skorzystaj z naszej promocji! Za Darmo!
a otrzymasz abonament 2x większym okres aktywności abonamentu


ja sam tego zdania nie rozumiem za bardzo:P

stasio
26-03-2008, 14:31
"W trakcie trwania promocji, każdy Klient posiadający zakupione usługi hostingowe u innego dostawcy, niż firma NIOP.pl, który zdecyduje się na jego zmianę na NIOP.pl, będzie mógł skorzystać z darmowego hostingu przez okres czasu, jaki pozostał do wygaśnięcia usługi u poprzedniego dostawcy, lecz nie dłuższy niż 4 miesiące"
taaaak... myśle ze wp powinno na to pójść albo nasza klasa w końcu będą mieli darmo nie dłużej niz 4 miesiące

Skorzystaj z naszej promocji! Za Darmo!
a jak bym chciał skorzystać za pieniądze z promocji?

a... chciałbym zapytać tylko dyskretnie kto sie naciął na Syryakę?

crazyluki
26-03-2008, 14:36
amm.pl
ale zapraszam do innych działów tego forum, gdzie temat był już wielokrotnie omawiany.

stasio
26-03-2008, 14:39
ja siedze w nazwie... nie jest źle na życzenie robia backup baz do jakies tam daty, pomagają w ciąku kilku sekund i masz numer telefonu do kogoś kto siedzi na dupie i czeka aż mu zadzwonisz że masz krzaczki w kodowaniu bazy i co teraz?....albo ze czcionka w joomla ma 16px zamiast 12:D

inkos
26-03-2008, 14:58
Jak juz Ci napisalem w PM. Korzystam od lat z kei.pl i nie mam z nimi problemow. Jest tak jak Stasio opisal nazwe - w nocy o polnocy mozesz liczyc na pomoc kogos z kei.

Zreszta na forum byl wątek o hostingu - odszukaj - przeczytaj.

A co do tego niop - lektura ich strony oraz tego adresu ktory wskazal stasio powinna wystarczyc do wyciagniecia odpowiednich wnioskow. Jakich? To juz zalezy od was.

stasio
26-03-2008, 15:11
cały czas trapi mnie co lepsze kei czy nazwa :/
co do hostingu o którym debatujemy to używając fachowego określenia "o **************** to roztrzasnąć" za takie numery powinni odbierać klawiaturę, ucinać myszkę i wkładać pisiora w otwarty CD-ROM (lub dvdrom) i zarzucić pętle Wsuń/wysuń szufladę...
McHaker (http://www.forum.joomla.pl/member.php?u=11870) nie przejmuj sie to nie twoja wina "bo to zły hosting był"

crazyluki
27-03-2008, 20:01
hmm, ta historia z tym hostingiem to kpina. i to w żywe oczy. to problem po stronie hostingu - albo domena jest wygasła albo reseller (czyli sprzedawca) wykorzystał już przyznane mu limity w tym miesiacu.
pozdrawiam

inkos
27-03-2008, 21:09
Oto kolejny z cytatów z owego superhostingu: "Datalife Engine not installed. Please run install.php" Szczerze to ja juz nie wiem o co chodzi. :D

crazyluki
27-03-2008, 22:38
hmm hosting trzeba dać na czarną listę nie polecanych hostingów - toż to kpina jest

inkos
28-03-2008, 11:40
jak to nie da się zainstalować tam DLE ?
McHaker mam do ciebie jedno pytanie. Przed chwilą byłem na Twojej stronie która o dziwo działała tylko że nie jest ona oparta o Joomla tylko na innym CMS a w dodatku w źródle tej twojej strony strony znalazłem taki oto wpis: "DataLife Engine Nulled by M.I.D-Team". :mad:

Co to ma znaczyć? :mad:

Ja akurat wiem co ten wpis oznacza (podkreślony) - inni z pewnoscią także.

Czy moze zamiast propozycji Crazyluki dotyczącej tego hostingu lepiej będzie umieścić CIEBIE na takiej czarnej liście użytkowników za łamanie prawa do czasu aż nauczysz się pewnych zasad? :mad:

stasio
28-03-2008, 12:19
ten hosting nadaje sie na oszukali mnie :|
BANDA DECYDENTÓW

crazyluki
28-03-2008, 13:40
ten hosting i mchaker są siebie warci jednym słowem:)

stasio
28-03-2008, 19:23
:confused: odczuwam silne parcie niepewności na odbyt spowodowane faktem iż domniemam ze coś mnie pominęło... czy mógłbym prosić o konkluzje tematu lub streszczenie :(