PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze zmianą języka oraz wprowadzenie strony do internetu przez localhost



savail
27-03-2008, 09:40
Mam problem ze zmianą języka angielskiego na polski (oczywiście mam polską wersję joomla). Zawsze gdy zaznaczam aby zmienić język nic się nie dzieje...
Mój drugi problem odnosi się do wprowadzenia strony utworzonej w joomla na wlasny server localhost. Byłbym wdzięczny za każdą pomoc. Jestem dopiero nowicjuszem w dziedzinie stron internetowych więc proszę w miarę przystępnie tłumaczyć:p.
Z góry dziękuję:D

inkos
27-03-2008, 20:28
Mam problem ze zmianą języka angielskiego na polski (oczywiście mam polską wersję joomla). Zawsze gdy zaznaczam aby zmienić język nic się nie dzieje...
Patrz regulamin - jaka joomla skad sciagnieta i inne...


Mój drugi problem
Jeden problem - jeden post - patrz regulamin. :mad:


odnosi się do wprowadzenia strony utworzonej w joomla na wlasny server localhost. Byłbym wdzięczny za każdą pomoc. Jestem dopiero nowicjuszem w dziedzinie stron internetowych więc proszę w miarę przystępnie tłumaczyć:p.
pomoc.joomla.pl i demo.joomla.pl oraz lektura postów na tym forum na początek. To są podstawy po opanowaniu których nie będziesz "wprowadzał" strony Joomla na wlasny server tylko ją zainstalujesz na localhoscie. :)