PDA

Zobacz pełną wersję : joomlaPE kontakty



adamszmu
11-04-2006, 14:39
witam mam problem
gdy prubuje wyslac mail do administratora mail ten nie dochodzi ,dochodzi natomiast kopia do nadawcy
podobnie z komponentem classifield gdy prubuje odpowiedziec na ogloszenie dostaje blad wysylania wiadomosci.
wiadomosci wysylane przy rejestracji dochodza.
serwer smtp skonfigurowany poprawnie.
gdy przeniose strone na inny serwer wszystko dziala poprawnie z tymi samymi ustawieniami wiec wina tkwi raczej w serwerze .
czy ktos wie dlaczego tak sie dzieje ?? co jest nie tak? gdybym wiedzial od czego to jest zalezne skontaktowal bym sie z administratorem serwera i poprosil zeby zmienil jakies opcje ale nie wiem co trzeba zmienic zeby dzialalo.
Szukalem na kilku forach i znalazlem tematy z takimi samymi problemamy niestety wszystkie bez odpowiedzi

Rybik
11-04-2006, 14:50
moze bys podal jaki blad zglasza ?:cool:

adamszmu
11-04-2006, 14:56
żaden błąd sie nie zgłasza poprostu nie dostaje wiadomości

Rybik
11-04-2006, 15:19
...classifield gdy prubuje odpowiedziec na ogloszenie dostaje blad wysylania wiadomosci.
Przestawic strone na pelen debugging, wlaczyc max komunikaty bledow i wkleic nam jakie bledy i komunikaty pojawiaja cie wtedy kiedy "dostajesz błąd wysłania wiadomości".

adamszmu
11-04-2006, 17:31
juz wiem to jest spowodowane tym ze jomla prubuje wyslac wiadomosc z konta email jakie sie wstawi do formulaza zamiast konta podanego w konfuguracji smtp . moj serwer natomiast nie zezwala na wysylanie maili z innych adresów niz zadeklarowany :(.
:(