PDA

Zobacz pełną wersję : Problem - szerokosc wyswietlanej tresci



core
27-03-2008, 22:06
Witajcie ;) mam nadzieje ze dobrze trafiłem i są tu ludzie którzy mi pomogą z moim problemem. Mianowicie :
Rejestruje sie jakiś użytkownik np. Juzek.
Strona mu sie podoba i stwierdza ze chce zaproponować newsa. Daje w menu użytkownika "zaproponuj newsa" i strona sie ląduje i "rozwala"
Pojawia sie cały ten panel do pisania newsów przez użytkownika i jest on ZA SZEROKI i nie mieści sie w tabeli ( ma ona 468 a na oko powinna mieć z 600 żeby to sie zmieściło ) nie chce dawać diva z scrollem bo to brzydko wygląda wiec pytanie. Jak to zmienić ? w stylach css ? jeśli w nich to jak ? czy trzeba edytnac jakiś mod - który i mniej więcej gdzie ? Po prostu - co zrobić by było to mniejsze ? ( po za usunięciem propozycji newsow itp. ) proszę o szybka pomoc i konkretna :)
Czekam na podpowiedzi.

Pozdrawiam Core

crazyluki
27-03-2008, 22:16
strona.org/administrator/> mambots> site mambots > TinyMCE WYSIWYG Editor > HTML Width

core
27-03-2008, 22:27
juz skakalem z radosci na widok szybkiej odpowiedzi ale niestety nie jest ona dobra :( nawet przy ustawieniu na 200px i tak jest dalej to samo :/ Ma ktos inny pomysl lub ulepszenie do tego ? :>

crazyluki
27-03-2008, 22:30
a inne ustawienia próbowałeś ?
wydaje mi się ze to co Ci podałem powinno działać.

core
27-03-2008, 22:36
to fakt jak zobaczylem opcje to tez tak myslalem. Sa 2 opcje na wpisanie szerokosci : HTML Width tak jak mowiles i Preview Width - w oby 2 dalem 465 ( 3px mniej niz max ) i potem 200 i lipa...




mi sie wydaje ze to w stylach musi być bo miałem podobny problem jak wchodziło sie w "twoje konto" i te 2 grafiki - Zapisz i anuluj nie rozpychały sie ale wchodziły pod pola tekstowe a po zmianie stylu z jakiegoś theme już to znikło. W stylach może nie jestem mistrzem ale potrawie podmienić wszystko jeśli wiem jak jest nazwany dany "pod styl" do treści głównej, menu itp. Może ktoś kojarzy jakiś fragment z cssów dotyczący tej opcji ?