PDA

Zobacz pełną wersję : Dość poważny błąd



Szibena
27-03-2008, 23:20
Witam!

Mam poważny dla mnie błąd, gdyż nie mogę korzystać z Zaplecza oraz ze Strony Głównej.

Oto co zrobiłem:

1. Ze strony extensions.joomla.org doinstalowałem fajne dodatki m.in. JCE, plugin system_cd_loginconfirmation_1.0.0 i kilka innych modułów.
2. Instalacja przebiegła prawidłowo.
2. Po udostępnieniu nowych pluginów, gdy chce kliknąć w cokolwiek na Zapleczu wyskakuje komunikat:

Please check your e-mail and authorize this session first., a na Stronie Głównej wyskakuje błąd o takiej treści:

Direct Access to this location is not allowed.

Bardzo proszę o pomoc.

PeFik
27-03-2008, 23:44
odinstaluj ...system_cd_loginconfirmation
a inne trudno powiedziec

Szibena
27-03-2008, 23:48
Problem w tym, że nie mogę :( bo jak kliknę w jakiś link to od razu przenosi mnie na stronę główną Zaplecza i wyskakuje błąd: Please check your e-mail and authorize this session first.

Usunąłem pliki przez FTP i już mogę korzystać z Zaplecza, lecz wciąż na Stronie Głównej błąd : Direct Access to this location is not allowed.

Już udało się! Wyłączyłem WSZYSTKIE dodatki do J!, a potem włączyłem je tyle tylko, że już bez tego system_cd_loginconfirmation_1.0.0.

crazyluki
28-03-2008, 00:03
wejdż w bazę danych przez phpmyadmin, poszukaj tabeli odpowiedzialnej za moduły i boty. następnie wejdź w przeglądanie modułów, botów , przejrzyj jakie są , wejdz w edycje poszczególnych i je wyłącz

podpowiedz - boty są w tabeli jos_mambots, modułu w jos_modules
PUBLISHED Z 1 na 0 zmień.

PeFik
28-03-2008, 00:09
...a wystarczyło poczytac nim zainstalowałes...

Simply way to protect your login to frontend or backend (administration). This plugin send to your e-mail address (after successfully login to administration) an confirmation message. The administration is locked until you confirm this e-mail by click on a link inside.