PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria



pawlus
28-03-2008, 00:02
Witajcie
Zacząłem bawic sie jommla i mam mały problem mam dwa menu i w kazdym chce zrobic galerie komponentem ponny gallery jak wrzucam zdjecia do jednej to sa w obydwu te same co zrobic aby w jednej byly inne a wdrugiej inne a nie te same :mad:.Pomocy
Z gory dziekuje za pomoc

crazyluki
28-03-2008, 00:29
jak sam zauważyłeś masz dwa odniesienia do tej samej galerii ( ponygallery), więc nic dziwnego że oba pokazują Ci dokładnie to samo.
Możesz np zrobić dwie galerie zdjęć w pony gallery i każdą podlinkować w joomli jako osobna pozycja w menu. mam nadzieje ze dasz rade. jak nie to zapraszam do linków znajdujących się m mojej stopce:)

pawlus
28-03-2008, 16:40
dzieki za podpowiedz
spróbuje ale nie jestem pweny czy to zrobie

pawlus
31-03-2008, 00:00
Uuuuuuuuu
prawie sie udało mam dwie galerie
tylko jeszcze jak zmienic powrót do galeri tak zeby nie wracac do galeri głownej tylko do kategori gdzie zmienic

crazyluki
31-03-2008, 07:49
jaką masz galerię? jaką wersję joomla i skąd pobraną ?
na Twe ogólne pytanie mogę odpowiedzieć ogólnie - musisz to zmienić w plikach odpowiedzialnych za wyświetlanie galerii od strony frontowej. w phocagallery jest to folder components/com_phocagallery/view/category/

pawlus
31-03-2008, 11:56
Mam joomle 1.0.13 i ponny galery2.5 no a tego folderu to nie widze
jak bys mógl dokładnie podać gdzie jest
Dzięki

crazyluki
31-03-2008, 12:04
Nie wiem gdzie to jest w ponnygallery. wiem gdzie jest w phoca gallery. Zobacz czy może idzie wyłączyć ten przycisk wstecz w ustawieniach galerii. W Twoim przypadku łatwiej go będzie wyłączyć niż poprawić.
pozdrawiam

pawlus
31-03-2008, 14:29
Troszkę mi niepasuje usuniecia przycisku wstecz
wolałbym zmienic sciezke tylko nie wiem w ktorym folderze i gdzie .

ura24
31-03-2008, 17:49
Witam, szukam galerii do joomla która, będzie wyświetlać fotki będące na innym serwerze niż cała stronka (tak niestety mam, że z braku miejsca fotki są w innym miejscu sieci).
Pozdrawiam