PDA

Zobacz pełną wersję : Jos Directory - duża ilość produktów



agorn
11-04-2006, 19:50
Witam
Używam komponentu Jos Directory, jestem z niego zadowolony, ale trafiłem na dwa problemy, z którymi nie mogę sobie poradzić:
1. W panelu administracyjnym w menu produkty wyświetlają się wszystkie pozycje jakie do tej pory wprowadziłem. Chcę aby wyświetlały się tylko te z wybranej kategorii, ale po wybraniu kategorii z zakładki nic się nie zmienia, dalej wyświetla się wszystko.
2. Drugi problem, na którego rozwiązaniu bardzo mi zależy pojawia się przy dodawaniu produktu. Otóż przy wybieraniu zdjęcia pojawia się lista z plikami dodanymi do katalogu. Wszystko w porządku tylko, że gdy na liście jest kilkaset pozycji jest mały problem z szybkim znalezieniem odpowiedniej pozycji. Czy ktoś ma pomysł jak ułatwić znajdowanie konkretnego pliku, np poprzez wpisanie jego nazwy lub przynajmniej pierwszych trzech liter (teraz można jedynie wyszukać wpisując jedną).

Wiem, że bez ingerencji w źródło się nie obejdzie.
Będę wdzięczny za wskazówki
Pozdrawiam:)

agorn
11-04-2006, 20:18
Znalazłem w źródle kod odpowiedzialny za wyświetlanie listy plików, ale nie znam na tyle php żeby samodzielnie dopisać odpowiednie komendy. Jakieś sugestie?

* Create Product List
*/
$imgFiles = mosReadDirectory( "$mosConfig_absolute_path$jdpathimages" );
$images = array( mosHTML::makeOption( '', _JD_SEL_IMAGE) );
foreach ($imgFiles as $file) {
if (eregi( "bmp|gif|jpg|png", $file )) {
$images[] = mosHTML::makeOption( $file );
}
}
$imagelist = mosHTML::selectList( $images, 'jd_imgname', "class=\"inputbox\" size=\"1\""
. " onchange=\"javascript:if (document.forms[0].jd_imgname.options[selectedIndex].value!='') {document.imagelib2.src='..$jdpathimages/' + document.forms[0].jd_imgname.options[selectedIndex].value} else {document.imagelib2.src='../images/M_images/blank.png'}\"",
'value', 'text', $row->jd_imgname );

Kriskce
14-04-2006, 00:06
Ja troszkę z innej beczki, ale nie chcę zakładać nowego tematu bo to dotyczy też tego komponentu.

Mianowicie mam problem, ponieważ próbowałem wstawić kod z adsens pod opis w ustawieniach głównych i po zapisaniu wyskoczył mi taki błąd:


Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/k/o/n/konkursy/www/administrator/components/com_josdirectory/config.josdirectory.php24
co z tym fantem zrobić ??

Już jest OK poprostu wykasowałem to co było w 24 linijce i jest w porządku