PDA

Zobacz pełną wersję : przypadkowo zamieniony index2.php w administratorze



mkarach
30-03-2008, 10:54
Witam,

Od niedawna jestem zafascynowany joomlą. Jest kapitalna.
Wczoraj strzeliłem małego babola, przypadkowo zzamieniłem plik index2.hp w katalogu administrator i teraz nie moge się zalogować do panelu administracyjnego.
Próbowałem podmienić z instalki i nic to nie dało, co począć?
Po wpisaniu loginu i hasła wywala mi coś takiego:
Warning: include_once(/home/karach/domains/XXXXXXXXX/public_html/XXXXXX/joomla/language/admin_english.php) [function.include-once (http://kompserwis.info/masscomm/joomla/administrator/function.include-once)]: failed to open stream: No such file or directory in /home/karach/domains/XXXXXXXX/public_html/XXXXX/joomla/administrator/index2.php on line 29

Warning: include_once() [function.include (http://kompserwis.info/masscomm/joomla/administrator/function.include)]: Failed opening '/home/karach/domains/xxxxxxxx/public_html/xxxxxxxx/joomla/language/admin_english.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/karach/domains/XXXXXX/public_html/XXXXX/joomla/administrator/index2.php on line 29

Fatal error: Class 'adminLanguage' not found in /home/karach/domains/XXXXXX/public_html/XXXX/joomla/administrator/index2.php on line 36
Usunałem domene i katalog gdzie mam zainstalowalem joomle i wstawiłem x w ich miejsce. Po skończonym projekcie moge pokazac co mi wyszło.
proszę o pomoc

zwiastun
30-03-2008, 11:03
Masz jakąś starszą wersję Joomla. Więcej info proszę. Ogólnie - plik musiałby być z tej samej wersji

mkarach
30-03-2008, 22:01
Moja wersja joomla to:
1.0.13 Pl, zamienialem pliki nawet juz ze starszych wersji i nic.

co począć?:D

zwiastun
30-03-2008, 22:51
Hmmm. No toś sobie namieszał. W J! 1.0.13 PL nie ma w ogóle takiego pliku: joomla/language/admin_english.php
Nigdy też takiego pliku w niezmodyfikowanym Joomla! nie było. Był w wydaniach zmodyfikowanych do J! 1.0.12 włącznie.
Pobierz jeszcze raz pakiet, z któego instalowałeś Joomla i prześlij go w całości (bez katalogu installation) na serwer. To chyba jedyne, co możesz teraz rozsądnego zrobić.

mkarach
31-03-2008, 07:13
Dzieki za pomoc, pomogło podmiana wszystkich katalogów i co dziwne zadziałało dopiero na wersji 1.0.11.


pozdrawiam

crazyluki
31-03-2008, 07:54
to 1.0.11 jak najszybciej zaktualizuj do 1.0.13 lub do 1.0.15.