PDA

Zobacz pełną wersję : Spolszczenie - nie działa!



WeeDTM
31-03-2008, 20:04
Czytałem już tutaj podobny temat, z góry ostrzegam!
Zrobiłem tak:
1. Wrzuciłem spolszczenie strony do folderu language/pl
2. Wrzuciłem spolszczenie administratora do folderu administrator/language/pl
3. Zainstalowałem Joomla! 1.51 (instalacja po polsku)
4. Wszedłem na Zaplecze, zalogowałem się. W Language Manager zaznaczyłem polski w obu przypadkach (site i admin) jako domyslny.

Niestety nie działa!

P.S Szkoda, że nie dajecie żadnych instrukcji. Pracowałem już na paru CMS, ale tam support był o wiele lepszy. Choć moje problemy nie dotyczyły instalacji, bo to w końcu CMS!

P.S2. Ok! Już zrobione. Niestety w jednym temacie było tak jak ja tu opisałem i nie działało. Znalazłem drugi temat i już działa :)

kurtz
31-03-2008, 21:05
zaznaczyłem ale nie zapisałem ? ;)

crazyluki
01-04-2008, 00:02
nie ma co psioczyć na support wersji 1.5.x. jest to nowa wersja, jeszcze w trakcie szlifowania:)

kotos
01-04-2008, 12:50
Usun pliki z angielskim tlumaczeniem i zobacz co sie bedzie dzialo

a_pawel
03-04-2008, 12:46
Czy nagłówki w menu typu: Main Menu, Resources, User Menu, czy też Newsflash, Latest News, Popular są spolszczane "z automatu", czy też należy zrobić to ręcznie?
Nie znalazłem nigdzie w administratorze opcji gdzie te opisy mozna zmienić :confused:
Mam teoretycznie polską wersję front-office, ale wciąż mam np. komunikat 'Login Form'...
Czy to jest problem że niepoprawnie wgrałem polską wersję? Jeżeli nie, to jak zmienić te opisy?

kurtz
03-04-2008, 13:08
Czy nagłówki w menu typu: Main Menu, Resources, User Menu, czy też Newsflash, Latest News, Popular są spolszczane "z automatu", czy też należy zrobić to ręcznie? - nie są spolszczone. Pytanie czy muszą ?


Nie znalazłem nigdzie w administratorze opcji gdzie te opisy mozna zmienić - czy oby na pewno szukałeś ? zmiana w parametrach modułow lub menu.


Mam teoretycznie polską wersję front-office, ale wciąż mam np. komunikat 'Login Form'...
Czy to jest problem że niepoprawnie wgrałem polską wersję? Jeżeli nie, to jak zmienić te opisy? pytanie dotyczy poprzedniego.

Kolejne pytanie - czy ustawiłeś i zapisałeś polską lokalizację jako domyslną ?

dżonson
23-05-2008, 23:15
Więc gdzie można się dowiedzieć -> (dokładna instrukcja ) jak zainstalować to spolszczenie ?

inkos
24-05-2008, 12:54
Więc gdzie można się dowiedzieć -> (dokładna instrukcja ) jak zainstalować to spolszczenie ?
Dokładna instrukcja: http://www.joomla.pl/index.php/index.php/component/option,com_docman/task,cat_view/gid,159/Itemid,66/

wampirpl
12-06-2008, 18:34
Ja mam taki problem:

zainstalowałem joomla_1.0.15_JIE

Mimo tego nie wyświetla mi polskich znaków:

http://www.designess.pl/pl.jpg

Ktoś wie jak temu zaradzić ? :rolleyes:

robert_filon
17-06-2008, 18:04
Witam. Ja dalej nie wiem, jak spolszczyć Joomla! 1.5.3. Przed instalacją, pakiet języka polskiego dla edytora TinyMCE zapisałem do katalogu /plugins. Polskie fonty PDF umieściłem w katalogu /language/pdf_fonts. Nie wiem natomiast, gdzie wrzucić pliki ze spolszczeniem zaplecza administracyjnego i strony frontowej. Próbowałem umieszczać je w różnych lolalizacjach i nic. Po instalacji w Langue Managerze do wyboru jest tylko język angielski.

crazyluki
17-06-2008, 18:15
spolszczenie frontu w /languages/pl-PL/*.* php pliki
spolszczenie admina /administrator/languages/pl-PL/*.* php pliki

pardokan
27-10-2009, 16:18
Witam mam problem innego typu admin spolszczony ale nie do końca. dołączę zdjęcie może ktoś pomoże. Reszta jest spolszczona