PDA

Zobacz pełną wersję : Z 1.5.1 do 1.5.2 i mini bład w szablonie



s87
31-03-2008, 20:34
Dzisiaj wgralem update z 1.5.1 do 1.5.2 i na dole strony gdzie jest jakby kopia gornego menu zamiast separatora "|" sa jeszcze jakies ukosniki "\|"
Jak to moge poprawic?

Wszedłem w moduł DOWN MENU i w
Parametry: zgodność z dawniejszymi wersjami


Znalazłem tam cos takiego jak Odstęp przed pozycją: /|
Skasowałem znak / zapisałem i nic sie nie zmieniło ,ale wszedlem znowu w down menu ,a tam dalej bylo /|
Jak to naprawić?

kurtz
31-03-2008, 20:54
Wszedłem dzisiaj do sklepu - do którego wchodzę codziennie kupując chleb i ku memu zdziwieniu regał z tymże przepysznym, sitkowym, super dietetycznym i koszernym chlebem stał w zupełnie innym miejscu. Przyznam, że naraziło mnie to na stres. W obłędzie w oczach [jak to, przecież zawsze tu było a teraz nie jest] zaczałem eksplorować zasoby sklepu w celu zlokalizowania porządanego ... niestety jego już nie było.

Ogarniasz sarkazm ?

s87
31-03-2008, 21:21
Nie rozumiem ludzi ,ktorzy zamiast pomagac odzywaja sie tak na prawde bez sensu. Jesli ten post mial komus pomoc to gratuluje.
Nie chce mi sie wdawac w szczegoly ,ale ten sarkazm jakos nie pasuje mi do mojej sytuacji i tyle. Czekam na normalnych ludzi znajacych sie na joomli ,ktorzy moga powiedziec co jest nie tak.

crazyluki
01-04-2008, 00:00
normalne w tej sytuacji byłoby gdybyś przeczytał regulamin forum i poprawił swoje pytanie:)

s87
01-04-2008, 00:45
To jak to naprawić? Mowie o moim problemie.