PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z administracją modułami w 1.0.15



szymo
31-03-2008, 20:19
Witam!

Zainstalowałem sobie nową joomle 1.0.15. I zacząłem sobie tworzyć stronkę, instalowałem moduły, komponenty itp. Teraz wchodzę w zarządzanie modułami witryny i pojawia mi się coś takiego: Tak jakby dwie strony z modułami, jedna pod drugą. Dobra, da się przeżyć, ale do tego nie mogę zmieniać pozycji modułów, publikować, dodawać nowych, kopiować i edytować. Chyba że kliknę na pozycje modułu i ustawie to w jej parametrach... Naprawdę nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Już raz tak miałem po aktualizacji 1.0.13 do 1.0.15 a teraz jak zainstalowałem samą 1.0.15 jest tak samo:/ Zauważyłem że dzieje się tak po instalacji ok. 32 modułu. Nie wiem czy to może mieć coś z tym wspólnego ale mam pomost Joomla-przemo. Może ma ktoś taki sam problem? Wie ktoś jak to naprawić? Ja próbowałem nadpisać pliki administracyjne itp. ale nie pomogło.
Mam stronę na cba.pl

Pozdrawiam
szymo

kane
02-04-2008, 09:44
Tak jakby dwie strony z modułami, jedna pod drugą.Chodzi ci o to, że każdy standardowy moduł Joomla w menadżerze modułów widzisz podwójnie?
Mnie się tak kiedyś (przypadkiem) zrobiło, kiedy importowałem nową bazę danych (bez DROP TABLE) na już istniejącą starą bazę poprzedniej Joomli, przez co każdy moduł był wpisany 2x.
Rozwiązaniem jest Dropnięcie całej bazy i importowanie czystej.

szymo
02-04-2008, 15:35
No nie do końca o to mi chodzi:cool:
Robi mi się takie coś:
http://www.vpx.pl/up/20080402/1680900e744e86bde600276529ae2c888f6d13146183.png

Myślałem że to jakiś błąd w 1.0.15 i znowu przeszedłem na 1.0.13.
Qrde:/ nie mam pojęcia czemu się tak dzieje:confused: To raczej nie jest spowodowane jakimś plikiem w panelu admina bo je nadpisałem i nadal to samo:/ Może to wina serwera cba.pl albo jakiegoś modułu?? Ale jakoś mi się nie wydaje. Albo być może przez komponent joomla-przemo? Jak tak to się załamię...:) Zrobię wszystko tak samo na localhoście jak na CBA i zobaczymy:) Ale jeśli ktoś zna powód to proszę o odp.

Pozdrawiam
szymo

kane
02-04-2008, 17:55
To wygląda jakbyś tam miał dodatkowego warapera (ramkę) z panelem :)