PDA

Zobacz pełną wersję : Wyswietlanie tytulow artykulow w sekcji



Grumens
01-04-2008, 11:54
Witam,
Mam w sekcji pracownicy dwie kategorie: pracownicy naukowo - dydaktyczni i pracownicy inzynieryjno - techniczni. Chcialbym, zeby po kliknieciu w pozycje menu wyswietlili mi sie w ten sposob:


Pracownicy naukowo - dydaktyczni
(tutaj lista pracownikow z kategorii z linkami do artykulow)
.....
.....

Pracownicy inzynieryjno - techniczni
(tutaj lista pracownikow z kategornii z linkami do artykulow)
.....
.....Jesli dam w typie menu Przeglad - artykuly w sekcji to wyswietlaja mi sie pelne artykuly, jesli Lista - kategorie artykulow w sekcji to wyglada to w ten sposob:


Pracownicy naukowo - dydaktyczni ( 8 Artykuły )
Pracownicy inzynieryjno techniczni ( 3 Artykuły )
Mecze sie od rana i nie wiem jak to zrobic. Pomocy.

kurtz
01-04-2008, 12:19
nie dawno opisywalem rozwiązanie na ten temat dla portalu z klubami sportowymi. kliknij se w mój profil a potem znajdź ten post. jest ich niewiele więc kłopotu ze znalezieniem nie będzie.

SiJaaa

Grumens
01-04-2008, 13:13
Icek, znalazlem Twoj post i zrobilem tak jak napisales, jednak modul w okreslonej pozycji na stronie wyswietla sie tak jak tego oczekiwalem, ale w artykule juz nie. Dalem pozycje przykladowa user4 dla modul mod_latestnews. Natomiast w artykule wyswietla sie inny modul w tej pozycji Search, a ten skopiowany nie chce.

kurtz
01-04-2008, 16:54
trzeba utworzyć nową pozycje modułu w panelu administracyjnym. natomiast nie wstawiasz w syntax pozycji modułu czyli {user4} tylko jego nazwe.

Grumens
03-04-2008, 10:42
Z tego co sie orientuje to w joomli 1.5.1 nie stworze pozycji w panelu, musze stworzyc ja w templatce, no ale mniejsza z tym. Zalozmy, ze mam dwa moduly w pozycji user4, jeden to Search a drugi ten moj, ktory chcialbym umiescic w artykule. Jak w artykule wpisze {loadposition user4} to pojawia mi sie tylko modul search, w artykule i w swojej pozycji na stronie. Jak w ogole wylacze search to moj pojawia sie na stronie w pozycji user4, ale w artykule sie nie pojawia :(

kurtz
03-04-2008, 12:11
nie w templatce tylko pliku xml.

nie user 4 tylko nazwa modułu.

Grumens
03-04-2008, 12:22
Dziekuje serdecznie, wszystko jest jak nalezy :)

EDIT: Jeszcze tylko maly problem, jak moglbym ustawic kolejnosc tych artykulow, bo w mod_latestnews moge ustawiac tylko po dacie utworzenia lub dacie modyfikacji? Czy jedynym sposobem jest edycja dych dat?