PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent typu ChangeLog



interw
01-04-2008, 15:16
Witam. W serwisie, którym "zawiaduję" muszę mieć coś takiego jak "Rejestr zmian". Póki co robię to ręcznie i stworzyłem artykuł, który zmieniam ręcznie za każdym razem kiedy coś dodam lub zmienię w serwisie. Chciałbym aby odbywało się automatycznie, np. po kliknięciu w pozycję menu pojawia się tabela z listą artykułów ostatnio dodanych lub zmienionych.
Czy znacie taki komponent, który mi to załatwi?

Joomla 1.5.1

Pozdrawiam

inkos
01-04-2008, 15:27
Witam. W serwisie, którym "zawiaduję" muszę mieć coś takiego jak "Rejestr zmian". Póki co robię to ręcznie i stworzyłem artykuł, który zmieniam ręcznie za każdym razem kiedy coś dodam lub zmienię w serwisie. Chciałbym aby odbywało się automatycznie, np. po kliknięciu w pozycję menu pojawia się tabela z listą artykułów ostatnio dodanych lub zmienionych.
Czy znacie taki komponent, który mi to załatwi?

Joomla 1.5.1

Pozdrawiam
Jak będziesz miał szczescie i podobny pomysl z White Papers zostanie uznany przez Core to moze w Joomla 1.6 będzie cos co pozwoli na prezentacje wczesniejszych wersji danego materialu. :)

interw
01-04-2008, 15:51
Ale mi nie chodzi o to żeby wyświetlało poprzednią wersję danego artykułu tylko, żeby wyświetliło samą informację o fakcie, że dany artykuł został zmieniony. Stara wersja nie jest potrzebna. Był taki komponent w J!1.0.X o nazwie JamboReport. Teraz znalazłem jego wersję do J! 1.5 o nazwie jXtended Reports ale strona twórców nie działa i nie mam skąd pobrać. Może jest coś podobnego.... ewentualnie ktoś go ma i się podzieli :)

crazyluki
01-04-2008, 17:48
zobacz komponent z joomprod.com > verionning > jakby Ci nie działała w trybie legacy to zobacz na forum, tam jest wersja która na pewno działa w j15

interw
01-04-2008, 19:22
Sprawdziłem, działa i nawet może mi się przydać :) tylko, że nie do końca o to mi chodziło.
Versioning to przede wszystkim komponent do zaplecza a mi chodzi o front.

Tutaj jest mniej więcej to, o co mi chodzi:

http://www.bip.kwpsp.wroc.pl//index.php/?option=com_jamboreport&task=run&report=content_edits

inkos
01-04-2008, 20:41
BIP i Joomla to trochę odległe tematy. Joomla nie do konca spelnia wymagania jakie zapisane sa w stosownych aktach jak chocby wlasnie ta prezentacja poprzednich wersji. Był już wątek na ten temat - odszukaj i zapoznaj się z uwagami jakie tam zostały zamieszczone.