PDA

Zobacz pełną wersję : problem z edytorem tekstu w przegladarce



Mati_1987
01-04-2008, 16:15
Witam serdecznie. Mam taki śmieszny problem chyba...
W momencie otwarcia opcji dodaj artykuł otwiera mi sie wszytko prócz narzędzi edytora tekstu (wyśrodkowanie pogrubienie, pochylenie wstaw obrazek itp) Co lepsze problem jest na 2 witrynach czyli 2 innych panelach administracyjnych i innych serwerach gdzie leżą strony. W innych serwisach gdzie tez używałem CMS Jommla wyświetla narzędzia edytora normalnie.

Nie wiem co może być problemem tam..., występuje na trzech sprawdzanych pzregladarkach Mozilla, opera i IE.

Może ktoś coś by wiedział na ten temat??
Z góry dziękuje za odpowiedz.
Mateusz

crazyluki
01-04-2008, 16:54
jaka joomla, gdzie serwer, jaki edytor ? wchodzisz na adres strony z www czy bez www ?
pozdrawiam

Mati_1987
01-04-2008, 16:59
i przez www albo przez http:// - wynik ten sam serwer forall, ale na tym serwerze mam już 2 konta i wszytko na 2 działa dobrze a na 2 nie edytor zwykły joomloski, wersja 1.12

Czy to nie jest wina jakiegoś skalnika w przeglądarce albo systemie windows?

crazyluki
01-04-2008, 17:01
a te dwie inne joomle to na pewno są takie same ? 1.0.12 to stara joomla. zobacz za nową i powiedz czy problem nadal występuje.
pozdrawiam

Mati_1987
01-04-2008, 17:10
mam te same joomle... te same wersje... ten sam problem a na innych tych samych joomlach nie ma problemu

inkos
01-04-2008, 19:47
mam te same joomle... te same wersje... ten sam problem a na innych tych samych joomlach nie ma problemu
A na serwerach o takiej samej konfiguracji?

Mati_1987
01-04-2008, 20:31
Tak już to bardziej rozjaśnię...,
Serwer danej firmy udostępnia mi dwa konta zainstalowana na jednym i drugim ta sama wersja joomli. Konfiguracja serwera ta sama w koncu to to samo..., Na jednym nie widać narzędzi dla edytora a na drugim jest wszytko ok.

Bardziej skalania mnie ten problem pod jakieś funkcje zainstalowane w systemie na moim kompie albo chodzi o Javę nie wiem, wszytko mam...

inkos
01-04-2008, 23:19
Utwórz konta dla superadminów na tych dwóch stronach (tam gdzie jest ok i ten problem) i podeślij mi je na PM - w wolnej chwili przyglądnę się co i jak. A co do Joomla - wskazana niezwłoczna aktualizacja do najnowszej wersji 1.0.15.