PDA

Zobacz pełną wersję : Nie moge sie zalogować



jacobs242
11-04-2006, 23:05
Żaden admin nie może sie zalogować, ani na stronie, ani w panelu admina. Wygląda to tak jakby nas zbanowało. Można jakoś inaczej dostać sie do panelu admina i utworzyć admina, czy pozostaje tylko postawienie na nowo? Musze to naprawić, bo jak nie to bedzie na mnie że coś zjeba.....

Rybik
11-04-2006, 23:48
Nie da sie inaczej wejsc w panel.

Jezeli jest prawdopodobienstwo ze ktos poknocil/zmienil haslo a masz dostep do bazy danych to:
- postaw gdzies joomla z adminem o znanym sobie hasle np joomla, **************** czy kto co lubi
- wejdz w baze danych i w tabeli z userami wyszukaj ciag krzaczkow odpowiedzilnych za haslo, skopiuj
- w bazie docelowej wklej w pole hasla admina te krzaki, bedziesz mial swoje haslo

To standardowy sposob ustawiania zapomnianego hasla.

Jezeli nie masz dostepu do bazy lub nie wiesz jak go uzyskac majac dostep na ftp to wiecej nie pomoge bo to hackogenne :p

jacobs242
12-04-2006, 07:14
mam drugą joomle postawioną, tylko powiedz mi w jakim pliku jest ta baza danych?? Dostęp do ftp oczywiście mam, ale nie mam dostępu do phpmyadmin, bo koleś mi nie chce hasła podać, a sam też tego naprawić nei chce.

Rybik
12-04-2006, 11:46
facet - nie masz pojecia o czym mowisz ... poszukaj, poczytaj a potem pytaj i jak nie masz hasla na admina to nie mamy o czym rozmawiac ... temat leci do kosza po nastepnym poscie

bski
13-04-2006, 00:00
Witam,
mam ten sam problem z logowaniem - odświerza okno logowania panelu admina mimo wpisywania poprawnego hasła i nie puszcza dalej...

Gruntownie przeszukałem forum i wydaje mi się, że ten problem jest najbardziej podobny do problemu ze ścieżką absolutną: http://forum.joomla.pl/forum/showthread.php?t=894&highlight=%C5%9Bcie%C5%BCka+absolutna

ale żadne z proponowanych tam rozwiązań nie daje rezultatu.
Dla przybliżenia: całość stoi na home.pl - działało przed przeinstalowaniem (gdzieś trafiłem na problem z cachem), cookies wyłączone, ponowne próby przeinstalowania nic nie dają zarówno w wesji polskiej jak i angielskiej.

Co można jeszcze zrobić ?

jacobs242
13-04-2006, 09:47
u mnie wyświetla okno z napisem, że nie moge sie teraz zalogować. To chyba przez to że zainstalowałem komponent do phpbb i źle zrobiłem :P