PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z założeniem galerii [zOOm]



NPS
02-04-2008, 17:33
Mam Joomlę 1.5.2 i Galerię zOOm (niby, że do wersji 1.5, ale dopóki nie włączyłem trybu legacy, to w ogóle się nie chciała zainstalować :P). Gdy próbuję utworzyć nową galerię (wypełniam wszystkie pola i klikam "Save new gallery") wywala mi komunikat: "Gallery not created!", formularz się czyści i nie mam żadnej galerii. [Adres, jakby co: http://noway.netarteria.pl] Chmody dałem chyba wszędzie gdzie się dało, a mimo to dalej wywala ten błąd. Dlaczego to nie działa?!

kurtz
02-04-2008, 17:44
wybierz inna galerie z tym zoomem to wszyscy odkąd pamiętam mają kłopoty. już o niebo lepszy pony gallery. chociaz nie ma pewności czy na 1.5.x zadziała bez błędów.

tak na marginesie, bo piszesz tam coś o sporcie a z tego jednego filmiku wnioskuje, że skaczecie z wyższych murków :P - to jak się ten sport nazywa ? kurde chyba nie wiem ;) la parkour to to chyba jeszcze nie jest.

NPS
02-04-2008, 20:46
Tak, le parkour. I to ćwiczymy (chociaż właściwie to 3run, ale mniejsza z tym), chociaż ten jeden trick to istotnie jeszcze nie jest parkour. Miejmy nadzieję, że wkrótce uda się coś nakręcić. ;) Po szczegóły zapraszam na stronę, ale ona jeszcze niestety przez dłuższy czas będzie w budowie :) (szczególnie, jeśli ciągle będę natrafiał na dziwne problemy, jak przy zOOmie :P).