PDA

Zobacz pełną wersję : zaawansowana rejestracja uzytkowników pod j1.5



javelin
02-04-2008, 18:20
Witam

szukam komponentu który pozwalałby adminowi decydować o aktywacji kont nowych użytkowników.

corwin
09-04-2008, 14:26
Community Builder

javelin
16-09-2009, 09:57
Chciałbym powrócić do tematu. Instalowanie całego CB dla jednej funkcji jest wydaje mi się bez sensu. Czy ktoś zna może jakieś wtyczki pozwalające na akceptację kont przez admina? Może w nowszych wersja Joomli wreszcie to zaimplementują?

PeFik
16-09-2009, 13:57
Czy ktoś zna może jakieś wtyczki pozwalające na akceptację kont przez admina? Może w nowszych wersja Joomli wreszcie to zaimplementują?co rozumiesz poprzez akceptacje kont ?
że user może sie zalogować dopiero jak admin mu pozwoli i odhaczy [ ] ? Przecież to już teraz można ustawić.

javelin
05-10-2009, 20:47
co rozumiesz poprzez akceptacje kont ?
że user może sie zalogować dopiero jak admin mu pozwoli i odhaczy [ ] ? Przecież to już teraz można ustawić.

A możesz zdradzić gdzie? Bo ile pamiętam to opcje są dwie albo konto jest akceptowane od razu albo po kliknięci w link aktywacyjny wysłany na maila usera.

alex51
06-10-2009, 12:39
Ustawienia umożliwiające akceptacje kont przez administratora:
Konfiguracja globalna => Zakładka: System => Użytkownicy:
Rejestruj nowych: tak
Przypisz do grupy: rejestrowany
Automatyczna akceptacja: nie
Własne ustawienia: pokaż

Jeśli chciałbyś zrezygnować z akceptowania kont, wybierz ustawienie:
Automatyczna akceptacja: nie

W każdym z przypadków kandydat sam aktywuje swoje konto klikając w link aktywacyjny, jaki otrzymuje w @ rejestracyjnym.

Klakierr
23-10-2009, 20:50
Witam! Ja chciałbym zmienić kilka rzeczy w formularzu rejestracyjnym. (np. Nazwa - Imię i Nazwisko) Gdzieś czytałem, że można to zmienić w pliku językowym(?) ale nie wiem jak tego dokonać.