PDA

Zobacz pełną wersję : Fireboard- proszę o Pomoc



milosz08
03-04-2008, 12:53
Witam
Proszę mi powiedzieć gdzie się znajduje plik językowy po zainstalowaniu komponentu Fireboard.
W paczce znajduje bez problemu, a na serwerze "nie ma" teczki language.
Musze zmienić w tym pliku kilka błędów.
Acha, może ten plik jest ukryty??? Jak go odkryć, by był widoczny w Total Commanderze.
Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedz.

kurtz
03-04-2008, 12:58
przed zainstalowaniem należy do paczki, do foldera jezykowego dodać polski lang o ile już się tam nie znajduje. plik językowy wybierany jest zgodnie z plikiem językowym, lokalizacji witryny.

milosz08
03-04-2008, 13:16
Tak, to wiem. Ale proszę mi powiedzieć czy jest możliwość by pobrać ten plik językowy z serwera i go przerobić??? Czy muszę usunąć fireborda i edytować a dopiero jeszcze raz wrzucić na serwer cały komponent.
Chcę poprawić krzaczki w pliku którego nie widać na serwerze choć on tam na 100% się znajduje.
Acha, a jak wrzucę osobno te pliki które edytuje na serwer.
Np. wrzucę cały folder zedytowany language Polish. będzie działać??

inkos
05-04-2008, 10:29
W kazdej chwili mozesz edytowac pliki jezykowe. Czy beda dzialac po takiej edycji zalezy juz tylko od tego czy przy okazji nie zgubisz jakis literek albo np. '. Jak bedziesz uwazal i edytowal to co mozna edytowac to nie powinno byc zadnych problemow.

klausania
05-04-2008, 19:04
Plik językowy instaluje się na ftp w innej lokalizacji tam wstawiamy plik językowy. Dokładna ścieżka to ../administrator/components/com_fireboard/language/[tu wgrywasz plik języka]

ilear
14-10-2008, 09:30
Skorzystam z zalozonego juz topicu - pytanie o Fireboard 1.0.4
Po wrzuceniu tlumaczenia, na frontendzie mam dalej Topics 0 Replies 1 np. W ktorym pliku to siedzi ktos sie orientuje?

crazyluki
14-10-2008, 10:08
skąd masz to tłumaczenie ?
ze strony joomla.pl ?
na joomla.pl jest pełna, w pełni spolszczona edycja fireboard 1.0.4
czy wszędzie indziej masz tłumaczenie kompletne ?

klausania
14-10-2008, 11:42
Jeśli chcesz własnoręcznie poprawić tłumaczenie znajdź plik ../administrator/components/com_fireboard/language/polish.php i sam popraw odpowiednia linijkę.
Wg mnie lepiej by było znalezienie kompletnego tłumaczenia i wgranie go ponownie

ilear
14-10-2008, 11:44
Dzieki za szybka pomoc, zainstalowalem tego polisha i teraz jest git, przedtem mialem tez z joomla.pl tylko utf-8 i poprawialem czesc recznie, niestety to jeden z tych tekstow ktore nie sa w pliku jezykowym :/ Teraz jest ok :)

edit:
Widze ze rangi dalej sa po angielsku, a ich edycja niedaje wymiernego efektu - pola sa niewypelnione/niemozna wybrac ikonek np. Ale domyslam sie ze to juz nie wina tlumaczenia tylko fireboarda bo we wczesniejeszej wersji bylo tak samo :/


edit2:
E pospieszylem sie z pochwalami...W informacjach osobistych mam EDIT_TITLE a po kliknieciu na link, kolejne perelki _YOUR_NAME, _EMAIL etc...ehh:)

ilear
20-10-2008, 18:42
znalazlem w components\com_fireboard\templates\default\listcat .php