PDA

Zobacz pełną wersję : Francuskie pliki jezykowe dla 1.0.x



miszka
03-04-2008, 18:03
Witam,


Znalazlem jedynie to:


http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,1549/Itemid,35/Ale niestety, tam nie ma odpowiednich plikow.
Czy Ktos moze pomoc?

MJ

kurtz
03-04-2008, 18:07
po pierwsze tam nie ma plików do wersji francuskiej a do niemieckiej.
po drugie, no ja nie wiem jak szukasz ale wg. mnie te pliki do tej nemieckiej tam są [pośrednio]
po trzecie - jesli jesteś na tropie francuskiej J! - jesteś na dobrej drodze.

miszka
03-04-2008, 20:32
po pierwsze tam nie ma plików do wersji francuskiej a do niemieckiej.
po drugie, no ja nie wiem jak szukasz ale wg. mnie te pliki do tej nemieckiej tam są [pośrednio]
po trzecie - jesli jesteś na tropie francuskiej J! - jesteś na dobrej drodze.

Pomylilo mi sie, bo niemieckiej tez szukalem i wkleilem zlego linka.


http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,281/Itemid,35/

Chodzi mi oczywiscie o francuski.
Tymczasowo skopiowalem sobie niemiecki na fr (zeby zaczac tlumaczyc w jomfishu) ale mimo wszystko przydalby sie org.

kurtz
03-04-2008, 20:39
poszukaj na tej stronie gdzie znalazłeś niemiecki czyli w sekcji języków czy tam wielojęzyczności, tłumaczenie oficjalnego translatora francuskiego, kliknij w to, potem w download.

z tego co pamietam nie ma autonomicznych plików językowych francuskiej wersji. trzeba pobrac cały instalator i wyodrębnić je.

Dylek
03-04-2008, 20:40
Albo nie skumalem tematu, albo Ty cos komplikujesz - po co Ci joomlaextensions? Tam, jak sama nazwa wskazuje sa rozszerzenia do Joomli, a nie pliki glowne.
Szukaj na joomla.fr, joomla.de itp.

kurtz
03-04-2008, 20:48
co nie zmienia faktu, ze i tak trafi na strone joomlacode - stąd czy stamtąd ...

tak juz zupełnie na marginesie

http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,281/Itemid,35/

i nie dopatruje sie tu komplikacji - zadnej

Dylek
03-04-2008, 21:03
Tylko ze na stronie, co podales plik jezykowy jest - cytuje: Updated 336 days ago - a na joomla.fr masz do pobrania 1.0.15 FR

kurtz
03-04-2008, 21:08
yhym tylko że pod odnośnikiem Download

http://joomlacode.org/gf/project/french/frs/

mamy zupełnie inny obraz plików językowych

Dylek
03-04-2008, 21:17
To trzeba bylo od razu podac ten link, a nie tworzyc bez sensu posty

kurtz
03-04-2008, 21:21
(kropka).

miszka
03-04-2008, 21:40
yhym tylko że pod odnośnikiem Download

http://joomlacode.org/gf/project/french/frs/

mamy zupełnie inny obraz plików językowych

Bylem tam - a teraz powiedz mi, jaki plik zawiera pliki jezykowe ?

kurtz
03-04-2008, 21:42
root/language
root/administrator/language

zwiastun
03-04-2008, 21:47
Icek, proszę, mniej, a uważniej
W 1.0 pliki języka umieszczone są w katalogu /language. Instalacja pakietów językowych - zobacz pomoc

miszka
03-04-2008, 21:48
Icek, proszę, mniej, a uważniej
W 1.0 pliki języka umieszczone są w katalogu /language. Instalacja pakietów językowych - zobacz pomoc

Czyli jednym slowem sciagnac cala joomle francuska, skopiowac pliki na sztywno je wpisac do bazy - right ?

zwiastun
03-04-2008, 21:51
A rób sobie co chcesz. I nie zawracaj nam głowy, jeśli nie chcesz korzystać z podpowiedzi.

kurtz
03-04-2008, 21:52
Icek, proszę, mniej, a uważniej
W 1.0 pliki języka umieszczone są w katalogu /language. Instalacja pakietów językowych - zobacz pomoc - icek stara się być uważny, tylko icek do tej pory nie wie czy chodzi o 1.0.x czy o 1.5.x - i bładzi ...


Czyli jednym slowem sciagnac cala joomle francuska, skopiowac pliki na sztywno je wpisac do bazy - right ?

nie rozumiem co znaczy do bazy ? nalezy skopiować je [pliki językowe] i wkleić do tego samego folderu w tej J! którą masz, obok już istniejących

w przypadku 1.0.x - patrz post zwiastuna powyżej w przypadku 1.5.x - tak jak napisałem ja.

miszka
03-04-2008, 22:45
A rób sobie co chcesz. I nie zawracaj nam głowy, jeśli nie chcesz korzystać z podpowiedzi.

Przeciez nikt nie zmusza Cie do czytania, a tym bardziej do odpowiadania.

miszka
03-04-2008, 22:46
- icek stara się być uważny, tylko icek do tej pory nie wie czy chodzi o 1.0.x czy o 1.5.x - i bładzi ...

a co icek ma w temacie posta ?:)

miszka
03-04-2008, 22:48
nie rozumiem co znaczy do bazy ? nalezy skopiować je [pliki językowe] i wkleić do tego samego folderu w tej J! którą masz, obok już istniejących

_languages (http://localhost:81/phpmyadmin/tbl_properties_structure.php?db=luthes&table=lut_languages&token=cc17fd964626f70f88a5b99bd17e244e) o ile dobrze widze, w tej tabeli siedza jezyki dostepne w joomli, jezeli nie korzystam z przygotowanego arch, musze recznie dopisac odpowiedni wiersz....

kurtz
03-04-2008, 22:54
Icek, proszę, mniej, a uważniej
W 1.0 pliki języka umieszczone są w katalogu /language. Instalacja pakietów językowych - zobacz pomoc


a co icek ma w temacie posta ? - faktycznie, icek nie zwrócił uwagi na temat posta, albo zwrócił na początku a potem z lekka pogubił się dysputą z Dylkiem nie tylko w tym temacie ...

Tylko Dylek miał na celu w jakiś dziwny sposób pewnie ośmieszyć icka a icek pomóc. A najgorsze jest to, że tej prowokacji uległem.


_languages o ile dobrze widze, w tej tabeli siedza jezyki dostepne w joomli, jezeli nie korzystam z przygotowanego arch, musze recznie dopisac odpowiedni wiersz.... - kurde teraz to już na prawde na sztywno ... załamka ....

serio - pomóż sobie i nam - pomoc.joomla.pl+pliki językowe + instalacja---> taką sekwencję wpisz w google.

idę spać

Dylek
04-04-2008, 00:21
Nie wiem o co ta glupia wojna - pliki jezykowe w 1.0.x siedza w katalogu /languages - ze strony joomla.fr sciagasz sobie francuska joomle, bierzesz z tej paczki plik french.php, kopiujesz go do siebie w katalog /lamguages i mozesz juz ustawic albo na sztywno Joomle na jezyk francuski, albo przy pomocy JoomFisha zmieniac jezyki przy uzyciu fishowego modulu.

Tlumaczenie dotyczy frontu Joomli.

Icek: nie mam zamiaru Cie osmieszac, ale zawsze bylem i bede wrogiem bezsensownych postow, ktore niczego nie wnosza.

I koniec tego watku na forum.