PDA

Zobacz pełną wersję : Pomost Joomla 1,012 + phpbb 1.3



sylwekb
04-04-2008, 12:02
Poszukuję pomostu do joomla 1.012 + phpbb 1,3, forum w poprzedniej wersji musiaem zamknąć ze względu na dużą ilość spamu mimo zabezpieczeń których dokonałem zgodnie z instrukcjami, poradziłem sobie z importem danych, jednak pomost w wersji Joomla-Przemo 1.2.1 nie działa pod Joomla 1,012. Nie chciałbym aktualizować kodu joomla do 1,013 z uwagi na sporo modyfikacji, których dokonałem. Czy jest jakiś inny sposób, może jest gdzieś poprzednia wersja pomostu, która by współdziałała 1,012 + phpbb1.3?

stone
04-04-2008, 12:23
hmm, może gdzieś mam w archiwum, zobaczę i dam znać wieczorkiem. Ale generalnie to zalecałbym Ci jednak aktualizację Joomli z uwagi na poprawki bezpieczeństwa, zwłaszcza zmianę kodowania haseł

sylwekb
04-04-2008, 13:32
Dzięki. Zaktualizuję jednak do v. 1,013, trudno przerobię trochę kodu ale moze mi się uda wszystko poskładać i będzie bezpieczniej.
Jeszcze mam jeden problem bo joomlę mam w podkatalogu czyli nazwadomeny.pl/nazwa katalogu w którym jest joomla i w katalogu głównym joomli forum 1,3 czy można tu skonfigurować forum bo wiem że podawało na czerwono monit o nieprawidłowej ścieżce jeśli wszystko jest w podkatalogu. Czy można to jakoś oszukać?