PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie o baner



raper_21
04-04-2008, 22:11
mam takie pytanie. na stronę wstawiam baner za pomocą standardowego modułu BANNER (Joomla 1.5.2) no i baner prawidłowo się wyświetla ale kiedy włączę mojego antywirusa (kaspersky) to już się nic nie pojawia(antywir pewnie blokuje reklamy). jak sobie z tym poradzić.? czy jest na to rada bo nie chce aby użytkownikom używającym antywirusów blokowało reklamy.

zwiastun
04-04-2008, 23:29
Pytanie 1
Jak włączę banery, wyłącza mi antywirusa? Czy to wina antywirusa, czy banerów?
Pytanie 2
Jak włączę antywirusa, wyłącza mi banery? Czy to wina banerów, czy antywirusa?
Pytanie 3
Czy logiki uczą tylko na studiach?

raper_21
05-04-2008, 03:29
edytowałem posta.zwiastun czy teraz jest logicznie? i czy pomoże ktoś z tym problemem

zwiastun
05-04-2008, 08:25
Jeśli Twój baner jest wirusem to pewno go Kasperski nie tylko blokuje, ale i usuwa.
Czy w ogóle spotkałeś ANTYWIRUSA, który zajmowałby się blokowaniem reklam tylko dlatego, że są reklamami?

raper_21
05-04-2008, 12:54
to bardzo dziwne bo ja używam standardowych reklam joomla. blokuje mi baner w stopce ten promujący joomla(standardowy po zainstalowaniu danych). a także blokuje reklamę którą wyświetla np. yoyo.pl na darmowym serwerze(tą u góry). i zastanawiam się jaka jest tego przyczyna. (być może antywirus blokuje okienka "popup") i wykrywa reklamy jako takie. bo jak wstrzymam ochronę antywirusa to wszystko się pojawia a plik .PNG czy .JPG to raczej wirusem nie jest.

alex51
05-04-2008, 13:44
Problem blokowania wyświetlania banerów przez Kaspersky'ego był poruszany tutaj. (http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=12023&highlight=kaspersky)