PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z dodaniem i edycją artykułów.



Ganador
05-04-2008, 09:26
Mam problem z dodaniem i edytowaniem artykułów na swojej stronie. W wymaganym polu gdzie należy wpisać tekst nie można zrobić zupełnie nic, nawet kursor tam "nie wchodzi". Wcześniej było wszystko ok i nie było żadnych problemów, dopiero po jakiś kilku tygodniach zaczęły pojawiać się te dziwne sprawy.
Zupełnie nie wiem co mam z tym zrobić. Mam też drugą stronę na tym samym serwerze i tam wszystko chodzi dobrze.
Mam Joomla! 1.0.13 Stable.

emind
05-04-2008, 16:26
mam podobny problem wszystko dziala dookola ale sam modol dodawania artykulow nie :( jak wpisze recznie tresc to jest ok ale jak skopiuje to juz dzieja sie cuda :( nie moge dodac grafiki w zaden sposob i tak samo jest z trescia glowna i dalsza czescia tekstu :( nic nie chce chodzic

inkos
05-04-2008, 22:18
mam podobny problem wszystko dziala dookola ale sam modol dodawania artykulow nie :( jak wpisze recznie tresc to jest ok ale jak skopiuje to juz dzieja sie cuda :( nie moge dodac grafiki w zaden sposob i tak samo jest z trescia glowna i dalsza czescia tekstu :( nic nie chce chodzic
Jaka przeglądarka? Jaka joomla? jaka konfiguracja serwera? Czy przed napisaniem posta przeczytales choc kilka postów w tym temacie? Jesli nie to poza udzieleniem odpowiedzi uzyj takze opcji suzkaj na tym forum.

emind
06-04-2008, 09:10
ile serwerow tyle problemow zreszta moze nie jestem orlem w tej dziedzinie bo jestem operatorem kamery ale czytac umiem skonfigurowalem 1.0.13 tak jak jeste we wszystkich pomocach itd wszystko sie swieci na zielono nie ma juz komunikatow o bledach a jednak cos nie dziala tak jak powinno i stad moje pytanie i post

emind
06-04-2008, 13:18
znalazlem przyczyne ale nigdzie w pomocy tego nie ma !!!! a mianowicie na Macu pod Safari nie dziala dobrze java pod firefoxem dziala wszystko ok - czy ktos by wpadl ze to to ?

kurtz
06-04-2008, 13:21
nie każdy używa mac'a ;) a safari to promil - jesli w ogóle.

Ganador
08-04-2008, 16:51
Znalazłem przyczynę i już wszystko działa ok :)
Chodzi o link z jakiego logujemy się do panelu admina, czy jest taki sam jak link który znajduje się w live_site w pliku configuration.php, chodzi głównie o obecność www na początku adresu.
Nie sądziłem, że to ma jakieś znaczenie, a jednak...
Niby prosta sprawa, a tyle nerwów zepsuła.

inkos
08-04-2008, 20:54
Nie sądziłem, że to ma jakieś znaczenie, a jednak...Niby prosta sprawa, a tyle nerwów zepsuła.
Oj ma znaczenie a jak duże wystarczy przekonać się po ilości postów na forum z podobnymi problemami do czego zachecalem Cie w swoim pierwszym poscie. :)

Ganador
09-04-2008, 00:10
Oj ma znaczenie a jak duże wystarczy przekonać się po ilości postów na forum z podobnymi problemami do czego zachecalem Cie w swoim pierwszym poscie. :)
Dzięki. Szukałem wcześniej, ale pewnie przeoczyłem. W końcu znalazłem :)
Człowiek cały czas uczy się na błędach.