PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc



emind
05-04-2008, 18:19
Witam bardzo potrzebuje pomocy od osob ktore na joomli zjadly juz zeby i nic ich nie zaskoczy chce odpalic portal pozostalo mi niewiele czasu do prezentacji pomyslu ale ciagle cos wyskakuje czy moglby ktos zerknac fachowym okiem czy wszystko jest ok czy moze cos jednak jest nie tak

Odwdziecze sie jesli trzeba bedzie to finansowo :)

Pozdrawiam
Marcin
WroTv
marcin@wrotv.pl

kurtz
05-04-2008, 18:22
przecież w tym serwisie nic nie ma.

stopka została gavicka - jmovies nie zainstalujesz to jasne - bo komponent płatny. nie wiem czego oczekujesz pytająć ? joomla i szata zainstalowaly się, odnośniki działają - niczego więcej powiedzieć się nie da - bo i o czym - fajne logo - dałbym mu jakiś gradient pół-okrągły. może nawet ramki wkoło kwadratów albo zrobiłbym je przeźroczyste.

emind
05-04-2008, 21:23
przezroczyste bedzie na materialach wideo :) dzieki za uwagi czyli mam rozumiec ze joomla ma swoje grymasy i trzeba sie do tego przyzwyczaic chce z czasem stworzyc wlasnego CMS-a ale nie jestem programista tylko operatorem kamery i na poczatek to rozwiazanie starczy instalowalem 1.5.2 ale motyw nie za bardzo chcial dzialac i spolszczenie na stronie frontowej :( a ten wlasnie mi odpowiada pozdrawiam wszystkich forumowiczow

kurtz
05-04-2008, 21:33
nie tylko joomla! ale i serwer bazodanowy i serwer wirualny. wszystko to połączone jest w jedna całość. kiedy sypnie się jeden element sypie się każdy inny.

motyw działa na 1.5.2 w trybie zgodnosci - gorzej działa j!movies. sprawdzałem chyba tydzień temu.

a napisanie własnego cms'a no cóż - gratuluje chęci - chociaż to wcale nie jest prosta sprawa.

aha i tak na marginesie. nie polecam komponentu seyret [ja nazywam go TurkTube] - więcej z nim kłopotów niż pożytku. Szkoda marnować tej szaty. jeśli dałeś radę ją kupić - przypatrz się ueażniej komponentom i botom oferowanym przez szwajcaskie xe-media software.

dla operatora kamery to bardziej profesjonalne komponenty niż TurkTube.