PDA

Zobacz pełną wersję : User Manager



Cierpa
05-04-2008, 20:09
Szukam komponentu dotyczący panelu użytkownika do Joomli 1.0 / 1,5. Wiem że w systemie już istnieje taki dodatek, ale ja potrzebuje bardziej rozbudowanego.
Pozdrawiam :)

inkos
05-04-2008, 22:40
A czy wiesz co konkretnie potrzebujesz? Jeśli tak to możesz to opisać w wiekszej ilosci slow niz tylko "szukam komponentu dotyczacy panelu uzytkownika".
Czy ten komponent ma za zadanie ograniczyc prawa dostepu do roznych elementow do zaplecza administracyjnego Joomla? Jeśli tak to niestety sa to platne komponenty jak np. cACL.

Cierpa
06-04-2008, 01:15
no tak... mój błąd, mogłem lepiej opisać problem. Nie aż tak rozbudowany. Chciałbym (to nie że dajcie mi od razu, tylko marzenia) aby zaraz po zalogowaniu użytkownika była dostępna tabela z jego nickiem, avatarem. Opcje... hmm standardowo... Na pewno opcje osobiste, prywatne wiadomości, zmień profil, hasło itp :D
Za dużo wymagam co nie? Istnieje taki moduł czy coś?

inkos
06-04-2008, 15:22
A to ma być panel od frontu czy od zaplecza? Jeśli od frontu to mozesz cos takiego stworzyc bazujac na standardowej joomla oraz dodajac do tego jakis komponent z extensions do obslugi prywatnych wiadomosci. Mozesz tez pomyslec o czyms takim jak Community Builder. Zacnij od poznawania podstaw Joomla a pozniej skorzystaj z ktorejs z moich rad.

kurtz
06-04-2008, 15:37
community builder 1.1 + Uddeim + Co tam sobie chcesz - aż 117 opcji do wyboru na stronie dodatków.