PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł wizytóki



Decoderro
06-04-2008, 13:16
Witam Wszystkich,
Poszukuję do swojej strony komponentu, który umożliwi mi przedstawienie w jakiś sposób drużyn harcerskich w formie wizytówki. Każda drużyna miałaby mieć własną wizytówke w ramach strony hufcowej. Na wiytówce był by krótki opis druzyny, nazwa, informacje kontaktowe, miejsce na zdjęcie i tyle.
Czy ktoś zna podobny komponent?

kurtz
06-04-2008, 13:20
tak, zwykły artykuł dla każdej drużyny i bot z galerią, choćby Simple Image Gallery.

bez kłopotów, obciążania serwera i baz danych. czysto, schludnie, i bez zbędnych wodotrysków.

Decoderro
06-04-2008, 14:34
tak, zwykły artykuł dla każdej drużyny i bot z galerią, choćby Simple Image Gallery.

bez kłopotów, obciążania serwera i baz danych. czysto, schludnie, i bez zbędnych wodotrysków.

Niby masz racje, ale niech bedzie tych druzyn z 20 - czy nie lepiej jak by był moduł za to odpowiedzialny gdzie mozna by w miare szybko i solidnie tym zarządzać? Wiadomo ze druzyny sie zmieniaja - jedne sie rozpadaja a drugie powstają Lepiej jak by to było gdzies na szybicka w jakims komponencie poukładane.

kurtz
06-04-2008, 14:41
Sekcja Drużyny, Kategoria Druzyny - Odnośnik Menu - Wykaz Artykułów z Kategorii - stworzy listę drużyn. Jak się rozpadną po prostu odpublikujesz tę drużynę.

Strona drużyny - tak jak napisałem wyżej.

Nie znam żadnego komponentu który mógłby Ci podpasować. Druga sprawa to tak jak mowie - mniejsze obciązenie serwerów - przekłada sie na koszty. Ale to Twój serwis - nie mój. :).

Nic prostrzego do głowy nie przychodzi,