PDA

Zobacz pełną wersję : Nie widać plików wideo na stronie



testgsm
07-04-2008, 02:12
Witam,

Czy ktoś się orientuje dlaczego na stronce postawionej na Joomli 1.15 nie widać umieszczonych plików wideo. Są puste miejsca. Taka sytuacja dotyczy tylko i wyłącznie przeglądarki IE 6.0 i starszych. Na nowszej IE 7.0 i innych przeglądarkach (opera, firefox itp.) wszystko jest OK. Wstawiony materiał wideo to albo dodany oryginalny kod (np. z youtuba) albo plik filmowy wstawiony poprzez "ALLVIDEOS".

Mnie juz krew zalewa... :mad: ...kompletnie tego nie rozumiem :confused::mad:

inkos
07-04-2008, 17:16
Witam,

Czy ktoś się orientuje dlaczego na stronce postawionej na Joomli 1.15 nie widać umieszczonych plików wideo. Są puste miejsca. Taka sytuacja dotyczy tylko i wyłącznie przeglądarki IE 6.0 i starszych. Na nowszej IE 7.0 i innych przeglądarkach (opera, firefox itp.) wszystko jest OK. Wstawiony materiał wideo to albo dodany oryginalny kod (np. z youtuba) albo plik filmowy wstawiony poprzez "ALLVIDEOS".

Mnie juz krew zalewa... :mad: ...kompletnie tego nie rozumiem :confused::mad:
A czy testowałeś to na innych komponentach i czy sprawdzałeś czy coś na ten temat nie ma na stronach tych komponentów które juz testowałeś?

testgsm
07-04-2008, 17:44
Problem juz został rozwiązany. Tak się dziwnie złożyło, że każda z przegladarek IE 6.0 na których testowałem strone, nie miała zainstalowanego flash playera! :cool: Niestety zaden komunikat sie nie pojawiał, pytanie o sciągniecie odtwarzacz itp.

Dodałem "zabezpieczenie" na stronie i teraz gdy plik wideo nie zostanie wyswietlony, pojawi się informacja o braku flash playera i link do jego pobrania :)

Pozdr!

yanioo
15-04-2008, 14:14
Witam wszystkich expertów Joomla.
Ja sam od niedawna bawię się tym systemem i już napotkałem spory problem - właśnie z botem allvideos. Nie wiem dlaczego, ale po prostu mi nie działa wogóle, tzn. w treści artykułu wpisuję np. {youtube}XXXXXXX{/youtube} i po zapisie wyświetla mi się na stronie ten akapit jako tekst tzn. widzę nawiasy klamrowe, itd. Jak uruchomić tego bota? Z góry dziękuję za pomoc.

yanioo
15-04-2008, 14:15
Drugie pytanie. Jak na waszym forum mogę dać "enter" w wiadomości? :D Wszystko muszę pisać w jednej linii....

sirmicho
16-04-2008, 08:11
yanioo po zainstalowaniu bota musisz w panelu admina w dziale dodatki, bots, mambots, plugins (nie pamiętam jak się to tam nazywa) uruchomić go (opublikować). Inaczej nie zadziała. Upewnij się też, że dobrze wpisujesz tekst pomiędzy znacznikami {youtube}.

yanioo
16-04-2008, 13:01
Jest ustawiony na "enabled".

Tekst jaki wpisuje w edytorze artykulu to:

{youtube}3WkRdFEk76o{/youtube}

I wlasnie ten tekst mi sie wyswietla pozniej na stronie :/

thordur
31-10-2008, 16:08
mam podobny problem. w joomli 1.0.15 wszystko działało ok. teraz przerzuciłem sie na joomle 1.5.7 i widac tylko kod {youtube}...{/youtube}. ktos moze pomóc?