PDA

Zobacz pełną wersję : Zwijane moduły



sirmicho
07-04-2008, 08:15
Szukałem na forum i na extensions.joomla.com ale nie mogę trafić.

Poszukuję dodatku do Joomla, który umożliwi użytkownikom zwijanie modułów, z których nie korzystają. Zwijanie odbywać by się mogło klikając na belkę z tytułem modułu. Bardzo proszę o sugestie. Dziękuję.

kurtz
07-04-2008, 08:32
w J! 1.0.x można by {moshide} - to nie moduł tylko bot. z tym małym wyjątkiem, że wykorzystując go, trzeba posiadać chociaż elementarną wiedzę o J!.

sirmicho
07-04-2008, 09:00
Dziękuję icek.
Widzę na stronie demonstracyjnej, że ten dodatek tworzy bloki w treści (artykułu), które można chować/pokazywać. Mi chodzi o ukrywanie modułów, np. mam moduł na prawym marginesie Shoutbox i chciałbym żeby można go było schować przez kliknięcie na nazwę tego modułu.
Czy ten bot umożliwia takie rozwiązanie?

kurtz
07-04-2008, 09:15
chyba nie, on działa w tresci artykułów.

sirmicho
07-04-2008, 09:22
To niestety nie o to mi chodziło... ale dziękuję za chęci.

kurtz
07-04-2008, 09:44
nie znajdziesz nic do J! co wykona ci taką operację. nie spotkałem się z podobnym modulikiem bezpłatnym.

możesz spróbować YooTheme Accordion. moduł instalujesz w lewej lub prawej kolumnie a zagnieżdzasz w nim za pomocą spinacza modułow inny moduł, w twoim wypadku shoutbox.

i to jest chyba jedyna alternatywa dla Ciebie.

był jeszcze fajny w javie napisany moduł roknews jednak musiałbys go silnie przerabiać - moduł był najzwyklejszym ale rozwinietym, standardowym modułem latest news.

sirmicho
07-04-2008, 09:58
Faktycznie fajny ten YouTheme Accordion. Niestety płatny. Spróbuję jeszcze poszukać. Dziękuję za pomoc.