PDA

Zobacz pełną wersję : nie mogę edytować artykułu od frontu



krzy333
07-04-2008, 20:01
Witam
sprawa dotyczy JIE 1.0.13.UTF, otóż po zalogowaniu od frontu nie "ładuje" sie edytor Tiny, wygląda to tak jakby był zwykły edytor HTML, ale to też nie działa, nie działają przyciski zapisz i zastosuj. Przy logowaniu w panelu administratora wszystko jest ok.
Problem dotyczy kilku nowych templatek Joomlaart np JA Barite, JA edenite ale np JA Drimia wszytko jest ok.
Po zmianie templatki wszystko jest ok, ale mnie bardzo zależy na tych ww templatkach.

Zaznaczam,że mam licencję na te templatki

nie mam pojęcia gdzie może być problem, może ktoś z Was spotkał się z takim problemem, będę wdzięczny za pomoc

inkos
07-04-2008, 20:36
Skontaktuj się z Joomlart gdyz to wyglada na problem zwiazany z szablonami. Sprawdź ich forum albo zadaj pytanie w tej kwestii. Kto jak kto ale oni jako autorzy najlepiej znają te szablony jak i związane z nim problemy. W końcu za to zapłaciłeś. :D

krzy333
07-04-2008, 20:55
Skontaktuj się z Joomlart gdyz to wyglada na problem zwiazany z szablonami. Sprawdź ich forum albo zadaj pytanie w tej kwestii. Kto jak kto ale oni jako autorzy najlepiej znają te szablony jak i związane z nim problemy. W końcu za to zapłaciłeś. :D

Zastanawiam się tylko czy będą chcieli coś odpowiedzieć, skoro szablon jest instalowany na modyfikowanej joomli International. Chyba zainstaluję "oryginalną" joomle i sprawdzę czy na niej działa poprawnie, chociaż będę zaskoczony jeżeli też będą jakieś problemy.

a spotkałeś sie kiedyś z takim problemem ?

inkos
07-04-2008, 21:10
Moim zdaniem wersja Joomla nie ma tutaj za wiele do znaczenia. No moze pozatym iz dostaniesz jakies info jak rozwiazac problem a tutaj w JIE masz troche pozamieniane miejsca w menu niektorych elementow i tyle. :)

Tak mialem cos takiego ale najczesciej to jest specyfika danego szablonu - im bardziej skomplikowany tym wiecej czasu na rozgryzienie.

krzy333
07-04-2008, 21:35
Moim zdaniem wersja Joomla nie ma tutaj za wiele do znaczenia. No moze pozatym iz dostaniesz jakies info jak rozwiazac problem a tutaj w JIE masz troche pozamieniane miejsca w menu niektorych elementow i tyle. :)

Tak mialem cos takiego ale najczesciej to jest specyfika danego szablonu - im bardziej skomplikowany tym wiecej czasu na rozgryzienie.

czyli wychodzi na to, że trzeba skontaktować sie z supportem

a tak przy okazji, czy spotkałeś się z problemem braku wyświetlania ó przy podziale artykułu na strony?

inkos
07-04-2008, 23:12
O ó było jakiś czas temu na forum - odszukaj wątek. Sam "niestety" na szczescie nie miałem przyjemności spotkać się z takim problemem. :)