PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wczytaniem pliku do Docman



psychol1986
07-04-2008, 20:04
Witam mam problem z wczytaniem pliku do modulu zarzadzania dokumentami, kiedy chce wczytac jakis plik z mojego komputera w menu gdzie powinien mi sie pokazac wczytany plik wyskakuje: Error uploading. - Directory problem:
Co moze być powodem takiego bledu?

inkos
07-04-2008, 20:39
Czy to jest pełna treść tego komunikatu? Czy chmody masz w porządku? Co to za serwer i jaka jest jego konfiguracja? Co to za Joomla? Co to za plik który wgrywasz? Jaki jest jego rozmiar? Czy sprawdzałeś i szukałeś rozwiązań w google, supporcie tego komponentu albo np. na forum.joomla.org?

psychol1986
07-04-2008, 20:48
Hehehe już dałem rade poprostu musialem zmienic sciezke docelowa gdzie on ma sobie je zapisywac:) przepraszam za klopot i dzieki za odpowiedz ale niestety mam problem z modulem latestdownloads kiedy wrzuce go na strone to wyskakuje mi w jego miejscu bląd Fatal error: Call to undefined method dmMainFrame::setType() in C:\xampp\htdocs\joomla\modules\mod_docman_latestdo wn.php on line 28

Moja joomla to wersja 1.8 chyba:) niepamietam jaka dokladnie:)

inkos
07-04-2008, 21:08
Nawet jeśli działasz na localu to dla swojego dobrego samopoczucia zainstaluj sobie najnowszą wersję Joomla z rodzinki 1.0.x. :) Mniej problemów i może takich jak te właśnie. A co do wersji - na dole strony w panelu masz tą informację - wystarczy przesunąć przewijak na koniec strony :)