PDA

Zobacz pełną wersję : Wstawianie reklam adsense (google)



grigorios
08-04-2008, 11:11
Witam. Jestem szczesliwym posiadaczem www.clubowamuzyka.ovh.org i szybko uzypelniajacego sie w dolary konta adsense dzieki reklamom na www.symbianokia.prv.pl www.nokiadownload.prv.pl www.n-forum.ovh.org Na tych stronkach wstawienie reklamy google w wygodnym dla mnie miejscu bylo bez problemowe gdyz html mam w malym palcu jednak php to dla mnie calkowicie nowa przygoda i dopiero sie ucze:) Chcialbym sie dowiedziec gdzie wkleic kod adsense aby reklama byla widoczna pod "top menu" oraz na stronie pliku w remistory. Chodzi mi dokladnie o to: Uzytkownik wchodzi w download (remistory) wybiera interesujacy go plik i pojawia mu sie reklama ad sense niedaleko przycisku pobierz:D
Oryginalnie w remistory sa juz reklamy adsense autora polskiej adaptacji bodajze lecz chcialbym dodac tez tam swoje reklamy albo jesli nie lamie to praw autora to poprostu zamienic jego reklamy na moje. Pozdrawiam - Grzegorz.:)

crazyluki
08-04-2008, 13:35
jak html to nie problem to zobacz w index.php templatki, popatrz poczytaj a na pewno złapiesz gdzie trzeba umieścić kod adsense by adsense było pod top. A co do tych reklam w remository - chyba możesz je usunąć choć głowy nie daję:)
pozdrawiam