PDA

Zobacz pełną wersję : Brak pomysłów na menu



Szibena
08-04-2008, 23:45
Witam!

Aktualnie tworzę nowy szablon (można go zobaczyć na http://page.microstars.pl). Wydaję mi się on w miarę przyzwoity. Herb (w templatce Arsenalu) będzie się zmieniał po wyborze innego klubu. Lecz nie mam pomysłu na nagłówek z menu górnym, lewym, prawym i boxu logowania.
Moglibyście mi coś doradzić?
Priorytetem są właśnie te pozycje, ale jeśli macie jakieś sugestię to piszcie śmiało ;).

P.S - Szablon testowany był na przeglądarce FireFox. Wszelkie błędy, jakie pojawią się w IE, Operze czy Safari będą naprawiane później.

inkos
09-04-2008, 11:44
Oj chyba lepiej będzie jeśli teraz zabierzesz się za te błędy zwiazane z IE - stronka jest potwornie nieczytelna. Nie to co w FF. :)

stasio
09-04-2008, 13:19
no tak w IE koszmar zwłaszcza ta (nie)przeźrobrudność.... co do pomysłu na menu to hmmmm niby strona jest normalna prosta ale czego w niej brakuje (na moje) może właśnie trochę pomysłu? jesli ma być o piłce to jakieś motywy piłkarskie by sie przydały....

moje
09-04-2008, 17:12
Co do menu to skasuj to pogrubienie na :hover, co do pomysłu to zrób podmenu rozsówane w dół na :hover, border zostaw dla top i bottom jak i dla bottom podmenu.
W części Logowanie ustaw jakiś padding, przynajmniej dla left.
Aby wyróżnić :hover dla odsyłacza w menu to ustaw np. coś takiego:


a {
padding-left: 4px;
border: none;
}
a:hover {
padding-left: 2px;
border-left: solid blue 2px;
}
To tyle ode mnie :)

Szibena
09-04-2008, 22:42
Dzięki za Wasze odpowiedzi!

stasio po twojej wypowiedzi postanowiłem powrócić do starego szablonu.

Co o nim sądzicie? (http://page.microstars.pl)

stasio
09-04-2008, 23:56
O! jak bym jeszcze chlasnął biedronówkę po lewej stronie (po prawej pomyślą ze ********************y)

inkos
10-04-2008, 00:17
Co o nim sądzicie?
"Logownie" na głównej po prawo. I ten czarny pasek menu poziomego w czesci strony jest troche ponizej niz poza stroną (taki dziwny "uskok").

stasio
10-04-2008, 00:22
ta ogólnie to brakuje troche odstępów i spójności ale... ale... jest coraz lepiej

Szibena
10-04-2008, 01:47
"Logownie" na głównej po prawo. I ten czarny pasek menu poziomego w czesci strony jest troche ponizej niz poza stroną (taki dziwny "uskok").

Ten "uskok" już został zlikwidowany ;). Nie bardzo wiem co mam zrobić w "Logowaniu".



ta ogólnie to brakuje troche odstępów i spójności ale... ale... jest coraz lepiej

Mógłbym Cię prosić o podanie dokładniejszych informacji, gdzie według Ciebie brakuje trochę odstępów i spójności?

inkos
10-04-2008, 11:34
Masz Logownie a nie logowanie - literówka.