PDA

Zobacz pełną wersję : Biała strona w IE



mitring
09-04-2008, 09:18
Witam,
przeszukałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi :(

Mianowicie, zainstalowałem J! 1.0.13 ISO na serwerze wgrałem szablon.
W IE co jakiś czas wyświetla się biała strona. Pod FF, Opera wszystko działa poprawnie. W czy problem :|

Jak podgląd źródła dam to widzę // http://www.dr.radom.opoka.org.pl/:
Puste źródło :(

inkos
09-04-2008, 12:24
Czy ten "błąd" występuje nadal? U mnie wszystko ok i nawet twój podpis w pierwszej linijce źródła jest widoczny. ;)

mitring
09-04-2008, 23:22
Problem jest nadal :( pod IE7 strona sie wczytuje i np 1 / 20 wywala białą stronę. A pod IE6 problem jest częsty, osoba co wprowadza teksty stwierdziła, że "błąd" powstaje jedynie na contencie a na np linkach galeriach działa poprawnie.

stasio
10-04-2008, 00:07
a u m,nie na 1920px szerokość (full HD :) ) sie chmury powtarzają bez "loopa" czyli pokazuje granice grafiki :)
czemu to (http://www.dr.radom.opoka.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=44&Itemid=54) nie jest w społeczeństwie przestrzegane U nas młodzi wychodzą z założenia "nie uważałeś jak robisz teraz rób jak uważasz" moze to jest powodem białych stron, jakieś siły nie pozwalają stronie działać bo pisze o rzeczach dawno zapomnianych przez młodych ludzi...
a tak serio to będzie błąd w kodzie css, notoryczność w IE źle coś czyta... ja u siebie dałem "Strona pracuje lepiej w ff, masz IE? powiedz nIE..."

inkos
10-04-2008, 00:14
Ten "błąd" to nie wina Joomla ale czegoś innego np. słabego łącza internetowego :) albo serwera na której jest Twoja strona (baza danych trochę "zasypia" i nie wyrabia na czas).

Sprawdzałem wielokrotnie i według mnie problem nie istnieje - strona otwiera sie poprawnie.

stasio
10-04-2008, 00:20
no może faktycznie być tez wina serwera.. choć powiem ci ze codzień coś innego wymyśla joomla(lub przeglądarka) mi np przeglądarka ff dziś nie pozwala nigdzie sie zalogować, pisze ze sesja wygasła , żadne forum nie działa ani admin joomli, tylko jakies <iframe> daje na stronie.... wiec wszystko możliwe, ja zawsze IE podejrzewam go głupotę... stosuje ff ale 2.0 tez mnie juz denerwuje
Pamiętać trzeba Inkos ma racje mi nie raz dopomógł