PDA

Zobacz pełną wersję : Logo + napis + wielojęzykowość



mikeyy
09-04-2008, 13:02
Witam,

Joomla to dla mnie nowy temat i juz natknalem sie na problem, na ktory nie moge znalezc zadowalajacego mnie rozwiaznia. Sprawa wyglada nastepujaco - musze stworzyc stronke, ktora ma m.in. zawierac logo i w tym samym divie napis. Logo bez problemu jestem w stanie wstawic, sek w tym ze ten napis to ja bym chcial, zeby byl pobierany z bazy (static content??) i w zaleznosci od wersji jezykowej, odpowiednie tlumaczenie wstawione (zapis "nasz" i grecki). Chce skorzystac z JoomlaFish do zarzadzania wieloma jezykami. Natomiast nie bardzo mam pomysl czego uzyc by wstawic ten tekst na strone - czy jakiegos obcego komponentu czy standardowego, jesli standardowego to w jaki sposob wstawic to do szablonu? (a moze jest mozliwosc ladowania jakiejs zawartosci besposrednio do szablonu bez udzialu modulu? tez by pewnie pomoglo..).

Z gory dziekuje i pozdrawiam

inkos
09-04-2008, 15:01
Przyglądni się temu wątkowi: http://forum.joomla.pl/showthread.php?p=69992#post69992 a także pomoc.joomla.pl aby poznać podstawy. Po czym możesz ten tekst który chcesz pod logo umieścić w modułach i sprawić tak aby odpowiedni moduł był wyswietlany w odpowiednim jeżyku. :)