PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent "dodawanie treści"



zark
09-04-2008, 23:16
Czy istnieje do Joomla jakiś komponent, który umożliwiałby dodawanie treści, w którym można by było zdefiniować liczbę pól dla różnych kategorii. Następnie te dane (rekordy) zapisywałyby się w kolejce, do której dostęp mieliby użytkownicy ze specjalnymi uprawnieniami i mogli je zatwierdzić do opublikowania na stronie.

Np jeśli chciałbym stworzyć witrynę z wierszami. Wiersze mogliby wszyscy zalogowani użytkownicy dodawać. Dodane wiersze przez użytkowników czekały by na zatwierdzenie przez użytkowników z większymi uprawnieniami. Zatwierdzanie musiałoby sie dokonywać nie z zaplecza. Formularz wprowadzania danych musiałby mieć kilka pól. Autor, rok, treść, źródło...

Można jakiś komponent, który istnieje przystosować do takich wymagań?
Pozdrawiam!

inkos
09-04-2008, 23:47
Raczej pozostaje stworzenie czegoś od podstaw lub ewentualnie jakaś modyfikacja czegoś co istnieje. Nie mam konkretnego pomysłu. Poszukaj inspiracji na extensions.joomla.org. Bo jedyna rzecz jaka przychodzi mi do głowy to komercyjny Article Factory Manager który i tak trzeba mocno zmodyfikować.

zark
09-04-2008, 23:56
Szkoda. Szukałem czegoś takiego już od jakiegoś czasu i nie znalazłem. Więc prawdopodobnie pozostaje zlecenie napisania takiego komponentu fachowcom. Dzięki Inkos.

zwiastun
10-04-2008, 00:22
eWriter?

zark
10-04-2008, 23:13
Czy będzie dużym nietaktem z mojej strony gdy zapytam, gdzie można znaleźć ten komponent ewriter? Szukałem po sieciach i nie znalazłem.

zwiastun
11-04-2008, 00:50
Czy duży nietakt? Ogromny! Komponent jest m.in w naszej plikowni!

zark
11-04-2008, 12:16
Pewnie chodziło Ci o eWriting, znalazłem. :-)

kurtz
11-04-2008, 12:35
zupełnie na marginesie. całkiem fajny dodatek do J! - będący swego rodzaju kombajnem dla treści. iJoomla Magazine lub iJoomla News Portal.