PDA

Zobacz pełną wersję : dodawanie pliku np. pdf z poziomu edycji dokumentu?



man4business
10-04-2008, 11:12
Pytanie: czy jest jakiś plugin który zastąpiłby browserowy upload manager (ten jak się dodaje link lub obrazek) tak, żeby użytkownik widział tylko "swój własny zasób"?

Cel: z poziomu edycji dokumentu (mam obecnie zainstalowany edytor JCE beta 3) chcę coś na wzór pluginu media manager dodawać pliki (różne, pdf, ppt itd).

Przy okazji: obecnie plugin media manager uparcie pisze mi że plik power pointa jest "unsupported file type", nie mam pomysłu dlaczego tak się zachowuje (w konfiguracji Media rozszerzenie ppt i typ MIME jest oczywiście wpisane).

Z góry wielkie dzięki za pomoc....

inkos
17-04-2008, 20:27
Do JCE polecam File Managera z dodatków dla płatnej subskrypcji.

man4business
21-04-2008, 18:17
Dzięki za sugestię. Zarejestrowałem się (płacąc $20), plugin File Manager i Media Manager zainstalowałem, ale nic mi to nie pomogło. Nie ma w nich żadnych opcji w stylu każdy user z dostępem do tylko swojej ścieżki podkatalogów.

No i co gorsza, wciąż jest ten (nie do zaakceptowania) bug, polegający na tym, że dla plików ppt (powerpoint) wyświetla "usupported file type". A z kolei pliki jpg niby ładuje (tzn. błędu nie wyświetla), ale wcale ich nie umieszcza w docelowym katalogu (tzn. nic się nie dzieje). Cóż... jakoś nikt nie ma na ten temat nic do powiedzenia (co jest trochę dziwne, wziąwszy pod uwagę popularność tego dodatku do Joomli).