PDA

Zobacz pełną wersję : Małe forum dla joomla



Jdwind
12-04-2008, 10:30
Witam, poszukuję raczej małego forum na stronę. Nie przewiduję zbyt dużego ruchu, więc nie szukam "kobyły". Ważne, żeby było też w miarę bezpieczne, no i jakby się dało zakładać tematy. Nie zakładałem nigdy jeszcze forum, więc nie bardzo wiem, co tak naprawdę powinno mieć. Ach, jak w wyszukiwarkę tutaj wpisałem 'forum' to mi znalazło z 500 tematów. Pozdrawiam.

stasio
12-04-2008, 11:05
ja rozumiem male forum nie kobyła ale skoro zakładać forum to najlepiej coś sprawdzonego i żeby można było pomóc na wypadek W... nie sztuka zainstalować cokolwiek, ja np nawet jak forum jest małe daje przemo, bo wiem ze są poprawki i pomoc na ich forum ale są tez inne sprawdzone phpbb3...

Jdwind
12-04-2008, 12:02
No dobrze, znalazłem podany przez Stone'a komponent: http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/func,fileinfo/id,143/ (sorry za takiego linka, ale zmieniłem antyvira na NODa i ni cholery nie wiem, gdzie ustawić, żeby mi się odczepił od niektórych stron - nie działają mi tu przyciski edytora :/). I teraz co mam zrobić? Czy to jest forum, czy to jest tylko początek góry? Czy mam instalować coś jeszcze oprócz tego komponentu? Pozdrawiam.

crazyluki
12-04-2008, 12:43
to jest tylko pomost do innego forum. ja polecam fireboard - małe, proste - spełnia oczekiwania stawiane prostemu forum:)