PDA

Zobacz pełną wersję : zmienirka szablonów



dark_sand
14-04-2008, 19:52
witam

mam zrobiona stronke www.osp.sanok.pl (http://www.osp.sanok.pl) ktora wyglada j ak wyglada i niemusi kazdemu przypasc do gustu!!
dlatego chcialem zrobic mozliwosc wyboru przez uzytkownika stylu..templatki..jak wiadomo kazda templatka potrzebuje innego ulozenia modolow itp...
a co za tym idzie jak zmienie w 1 to w 2 bedzie zle i na odwrot? jak zrobic aby w tym szablonei co teraz mam zostaly te modulki jak sa a jak dogram nowy to zeby byly na tamty szablonie w innym miejscu??? czy takie cos da si ezrobic? czy jest to jakis components ? plugin czy cos?

crazyluki
14-04-2008, 20:02
możesz przerobić templatki tak by w miejsce modułów przypisać moduły inne
hmm na przykładzie Ci powiem
masz np że latest news najlepiej pasuje w szablonie1 na pozycji user1. w szablonie 2 najlepiej pasuje na pozycji user9. Wtedy - wchodzisz w index.php templatki2 (szablon2) i edytujesz wpis user9 na user1. i tak ze wszystkimi pozycjami. Rozumiesz?

dark_sand
14-04-2008, 20:28
tak tylko ze ta 1 koomercyjna jest i ma kilkanascie modolow a tamta tylko 10 wiec jest roznica...ale mysle ze jestst jakis normalny sposob aby dodanego szablonu przypisac odpowiednie modulyu

crazyluki
14-04-2008, 20:41
hmm no ale to tego nie pogodzisz. jedyne wyjście to takie jakie Ci podałem. nie ma innej opcji. musisz się pogodzić z tym że maksymalnie będziesz miał tyle pozycji modułów ile w templatce z najmniejszą ich liczbą.

dark_sand
15-04-2008, 09:30
zauwazylem z ej 1.5.2 jak sie wejdzie w modoly jest mozliwosc wybranmia szablonu i ustawienia modolow...