PDA

Zobacz pełną wersję : pakiet instalacyjny joomla



zrycio85
15-04-2008, 00:14
Witam!
Przeszukiwałem forum oraz pomoc JOOMLA! i niestety nie znalazłem nic na ten temat. Prosił bym o pomoc, w jaki sposób można połączyć wybrane komponenty z instalką JOOMLA! w podobny sposób jak wygląda JOOMLA PE. Będę wdzięczny za pomoc.:)
Pozdrawiam!

zrycio85
22-04-2008, 20:39
Widze że nikt niestety mi nie pomógł szkoda :( ale przynajmniej rozwiązałem ten problem (tak mi się wydaje bo jeszcze go nie testowałem na serwerze active24 tylko na localhoscie:D) bo chciałem jeden moduł zainstalować a z panelu joomla na serwerze nie mogłem bo mi krzyczło ze nie mam jakiegos pliku xml ale za to wpadłem na pomysł jak to obejsc tzn. ściagnąc baze danych z serwa poskłądać całośc na localhoscie i wysłąć na serwer- podpowiedź dla osób mających podobny problem :)

kurtz
22-04-2008, 21:24
ale co tam chcesz poskłądać w całość skoro nie masz utworzonych tabel tego komponentu w BD ? to se ściągniesz bazę z serwera, poskłądasz i będziesz miał dalej bez komponenta, bo niby jak ? od poskłądania tabele sie nie utworzą, same :confused:

crazyluki
22-04-2008, 21:30
po co torować ścieżki które ktoś już dawno przeszedł ?
http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/411/26/
przeczytaj a pozbędziesz się problemu:)
miłego wieczoru:)

zrycio85
22-04-2008, 22:18
Przez "poskładanie" miałem na myśli to że zaimportuje baze danych na localhosta następnie zainstaluje komponent i wyeksportuje baze danych na serwer i wrzuce tam pliki Joomla!:) Dzięki crazyluki za podpowiedź będzie bardzo przydatna :) Jednego tylko w tym wszystkim nie rozumiem dlaczego z serwera nie mogłem zainstalować komponentu bo mi krzyczało ze nie ma odpowiedniego pliku xml albo złe kodowanie a na localhoscie wszystko śmigało :D

kurtz
22-04-2008, 22:31
to tak jakbyś wkładał do mercedesa skrzynie biegów od trypla 126p. Ogarniasz ?

zrycio85
22-04-2008, 22:42
Dobrze rozumiem Icek:
MERCEDES=SERWER
TRYPL=KOMPONENT??
:D