PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana tiitle strony



redwarez
15-04-2008, 00:27
Witam. Jestem nowym użytkownikiem joomli. Drodzy użtkownicy kieruje do was takie pytanie i prośbe jak zmienić titlle strony tzn denerwuje mnie to strona główna konkretniej chciałbym aby to było w formie

nazwa podstrony - słowo, słowo, słowo

Bardzo proszę o wyjaśnienie krok po kroku co mam zrobić, bo przezukując tematy na forum wyjścia z tej sytacji nie spostrzegłem.

Pozdro

Riaan
15-04-2008, 03:58
title masz konfiguracji

zwiastun
15-04-2008, 07:55
Napisz jaśniej, o co chodzi, bo coś mi się zdaje, że o ścieżkę powrotu. Ale może mi się zdaje.
O treści title decydujesz w konfiguracji witryny

stasio
15-04-2008, 11:43
Ja korzystając z okazji dołączam pytanie...
U mnie w serwisach title ma 4 razy podane... jak wejdę w artykuł , to jest tytuł artykułu (joomsef) i dwa razy title podane w konfiguracji... czytałem o zmianie joomla.php ale sypie my błędem... jak to skonfigurować zeby było tylko joomsef i title lub litile i joomsef?
:D

redwarez
15-04-2008, 13:55
CHodzi mi o to, że na stronie załóżmy mam podstronę praca i tytul tej podstrony jest Praca, gdy wejde na strone glówna to title jest Strona główna a chodzi mi o to aby bylo
Praca - oferty pracy, praca ,itd :) a na głównej tez tak samo
Strona główna - oferty pracy, praca itd

bo w google indeksuja mi główna strone z nazwa Strona główna aja chcialbym aby bylo Strona główna - praca, oferty pracy itd

Tak jak jest tutaj w tym wątku tiitle

Zmiana tiitle strony - Forum Jomla !

Riaan
15-04-2008, 16:11
to ustawisz przy pisaniu artykułu.... wpisz w title to co chcesz miec w meta title

redwarez
15-04-2008, 19:23
ALe ja chce aby ten początek czyli każda podstrona była dynamiczna jak do tej pory, i ten staly element w tiitle wstawić PODSTRONA1 - praca, informacje ....
PODSTRONA 2 - praca, informacje....

Tak jak jest właśnie tutaj Zmiana tiitle stron - Forum joomla
Jakiś tam temat 1 - forum Joomla
Jakis tam temat 2 - Forum Joomla

Tylko jak dodac to forum Jooomla?

redwarez
17-04-2008, 19:40
To co pomoże ktoś???

sfin44
03-03-2009, 23:07
I co?

udało Ci się?
w sumie też bym takie coś chciał :)

zwiastun
04-03-2009, 00:19
Objaśnione w materiałach na www.demo.joomla.pl