PDA

Zobacz pełną wersję : znikneła strona lub przypadkowo usunięta



mkarach
16-04-2008, 14:24
Witam,
Mam duzy problem. przygotowywałem pewna stronkę dla znajomego, była ona już wrzucona na serwer do katalogu próbnego (public_html/probny). Czekalem na jego akceptacje.
W między czasie chciałem zrobic swoją stronkę wykonaną w joomli.Wrzuciłem joomle do katalogu glównego public_html.Nie przeprowadziłem instalacji bo musialem przerwać prace na jakies 3 godziny, gdy wrocilem do kompa, podjerzałem jeszcze raz strone znajmoego i ku mojemu zdzwieniu wywalilo mi komunikat "You don't have permission to access /probny/joomla/ on this server. " Wszedłem przez filezille do katalogu gdzie mialem gotową stronę dla znajomego i widze ze zostało tam tylko kilka katalogów m.in administrator, templates, modules, images i components, a gdzie reszta?
Czy mogę jakoś odzyskać to co utracilem?
Niech mi ktoś pomoże, helppp:(:confused:

Zrozpaczony
mkarach

kurtz
16-04-2008, 15:07
albo usunąłeś sam, albo administratorzy hostingu dokonywali jakichś zmian na serwerach, ale żeby zniknęło ? tak samo z siebie ... no nie wiem.

odzyskać, zwykle każdy serwer ma codzienny i cotygodniowy backup zwykle i plików i bazy danych. jeśli Twój ma coś takiego, to tam należałoby szukać.

ale żeby tak samo ... bez wciśnięcia guzika ? eee chyba nie .

mkarach
17-04-2008, 07:55
Ufffff, temat do zamkniecia. Problemy mieli z serwerem. Dziwne tylko ze wywiało nie które pliki,ale po moim mailu odzysakli wszytsko iobecnie jest juz OK.Od wczoraj robie kopie zapasową...........polecam też innym